سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید آب پاکی را روی دست باشگاه‌هایی که به دنبال جذب هافبک برزیلی‌اش هستند، ریخت و گفت که او فروشی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، یورگن کلوپ در پاسخ به شایعات منتشر شده مبنی بر ارائه پیشنهاد 72 میلیون پوندی بارسلونا به لیورپول نسبت به جذب هافبک برزیلی‌‌اش که در فصل گذشته در 36 بازی 14 گل برای سرخپوشان مرسی‌ساید به ثمر رساند، اظهار داشت: کوتینیو فروشی نیست و این حرف امروز و دیروز ما نیست. فیلیپه بازیکن خیلی مهمی برای ما است. او در تلاش است تا به ریتم خود بازگردد، اما نسبت به کیفیت او شکی نداریم. کوتینیو هم در کارهای هجومی و هم در کارهای دفاعی بازیکنی باهوش است.

وی در ادامه در تمجید از ستاره 25 ساله تیمش که در ماه ژانویه قرارداد پنج ساله جدیدی را با لیورپول امضا کرد، اظهار داشت: خبر خوب برای ما این است که کوتینیو بازیکن جوانی است. او از زمانی که من به لیورپول آمده‌ام، پیشرفت زیادی کرده است و هنوز هم جای پیشرفت دارد. تعجب نمی‌کنم اگر باشگاهی نسبت به جذب بازیکنان ما علاقه‌مند باشد، اما یک پیام مهمی برای آنها دارم که ما باشگاهی فروشنده در بازار نقل و انتقالات نیستیم.

سرمربی آلمانی بندرنشینان صحبت‌های خود را این‌طور جمع‌بندی کرد: ما به کار با یکدیگر و پیشرفت با هم باور داریم. می‌خواهیم با یکدیگر به یک مرحله بالاتر برویم و برای رسیدن به این هدف‌مان باید در کنار یکدیگر بمانیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج