مراسم وزن کشی سه وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز (جمعه) در شهر بانکوک تایلند برگزار شد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، نتایج وزن کشی نمایندگان ایران در اوزان ۴۲، 50 و 58 کیلوگرم کشتی آزاد نوجوانان آسیا به شرح زیر است:

در وزن 42 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد به مصاف برنده کشتی‌گیران هند و قزاقستان می‌رود.

در وزن 50 کیلوگرم محمد ابراهیمی در کشتی نخست با حریفی از کشور هند مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران مغولستان و قزاقستان پیکار می‌کند.

در وزن 58 کیلوگرم مرتضی پورمرتضوی در دور اول با کشتی‌گیر یمنی مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان ازبکستان و قزاقستان می‌رود. در این وزن 12 نفر به روی باسکول رفته اند.

رقابت‌های اوزان فوق فردا (شنبه) برگزار می شود و سید عرفان جعفریان، مهدی عشقی، امیرحسین مقصودی، سید مبین حسینی، میثم زارع، عباس فروتن و سید مهدی هاشمی به ترتیب در اوزان ۴۶، ۵۴، ۶۳، ۶۹، ۷۶، 85 و 100 کیلوگرم روز یکشنبه به مصاف رقبای خود می روند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج