تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان قهرمان زودهنگام رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا در تایلند شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های سه وزن دوم و پایانی مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا، از صبح امروز (جمعه) در شهر بانکوک تایلند برگزار شد که میلاد رضانژاد حسینوند، محسن مدهنی و علی کبیری نمایندگان کشورمان در اوزان 50، 58 و 69 کیلوگرم با شکست حریفان خود به دیدار فینال راه یافتند.

با توجه به کسب 59 امتیاز توسط نمایندگان کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها و حضور سه کشتی گیر دیگر کشورمان در دیدار فینال مسابقات روز دوم، قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در این مسابقات مسجل شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 50 کیلوگرم میلاد رضانژاد حسینوند در مبارزه نخست با نتیجه 9 بر 2 کشتی گیر هندی را شکست داد. او در دور بعد مقابل حریفی از کشور کره جنوبی با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید. رضا نژاد در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 2 بر صفر کشتی گیر ژاپنی را شکست داد و به دیدار فینال رسید. وی در این دیدار به مصاف کشتی گیری از کشور قرقیزستان می‌رود.

در وزن 58 کیلوگرم محسن مدهنی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل کشتی گیر تاجیکستانی با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله نیز با نتیجه 4 بر 2 کشتی گیر ژاپنی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. مدهنی برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده کشور قزاقستان خواهد رفت.

دروزن 69 کیلوگرم، علی کبیری در دور اول با نتیجه 9 بر صفر کشتی گیر هندی را شکست داد. وی در دور دوم مقابل نماینده کره جنوبی با نتیجه 8 بر صفربه پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کبیری در این مرحله بانتیجه 6 بر 5 از سد کشتی گیر ترکمنستانی گذشت و راهی دیدار فینال شد. حریف او در دیدار فینال کشتی گیری از کشور چین است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج