کمیته انضباطی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به اتهام توهین و افترای ۷ ورزشکار پیوند اعضا در صفحات مجازی به دلیل عدم حضور در مسابقات جهانی مالاگای اسپانیا، آنها را به کمتیه انضباطی دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، کمیته انضباطی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در پی اعتراض و شکایت هفت ورزشکار جا مانده از سفر به مسابقات جهانی پیوند اعضا در مالاگای اسپانیا، آنها را به کمیته انضباطی دعوت کرد.

ورزشکاران خاطی روز یک‌شنبه یکم مرداد برای رسیدگی به شکایات خود باید در کمیته انضباطی حضور پیدا کنند و پاسخگوی شکایات خود باشند.

دبیر فدراسیون پیوند اعضا و ورزش بیماران خاص ضمن تایید این خبر گفت: عدم حضور ورزشکاران معترض به کمیته انضباطی سبب می‌شود تا فدراسیون درباره آنها تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

ثریا پارس لاری، محمد براتی، عباسعلی مسیبی، مرتضی فنایی، فرشته فکری، سعید سهرابی و رها رضایی فرد ورزشکران دعوت شده به کمیته انضباطی فدراسیون پیوند اعضا و ورزش بیماران خاص هستند که روز یکشنبه ساعت ۹ صبح برای رسیدگی به شکایات و پرونده آنها باید در محل فدراسیون حضور پیدا کنند. این نشست با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج