در پی اعلام نام ۲۴ بازیکن که دیروز از سوی علی کریمی در اختیار باشگاه قرار گرفت اقدامات لازم برای عقد قرارداد با این نفرات پس از جلسه بازیکنان با مدیریت باشگاه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی نفت تهران، در پی اعلام نام 24 بازیکن که روز گذشته (دوشنبه) از سوی علی کریمی در اختیار باشگاه قرار گرفت اقدامات لازم برای عقد قرارداد با این نفرات پس از جلسه بازیکنان با مدیریت باشگاه انجام خواهد شد. برخی نفرات که در لیست کریمی هستند بازیکنانی همچون عیسی ال کثیر،حسین جعفری، فرید محمدی زاده، حمید خدا بنده‌لو، میلاد سوری، شهاب عادلی، سینا خادم پور، مجتبی حقدوست هستند که با نفت قرارداد دارند.

علی عزتی و میلاد فراهانی هم از جمع بازیکنان آزاد نفت با نظر کریمی به فعالیت خود در نفت ادامه خواهند داد. حمید علی عسگر، پیام صادقیان و احمد امیرکامدار هم بعنوان سه بازیکن سهمیه لیگ برتری مورد تایید کریمی قرار گرفته‌اند و سرمربی نفت طبق قوانین می‌تواند اقدام به جذب سه بازیکن لیگ برتری دیگر هم کند.

امیر حسین فشنگچی، امین منوچهری، مهدی دغاغله و ایمان موسوی که سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و استقلال را داشته و فصل گذشته در تیم‌های لیگ یکی عضویت داشته‌اند نیز مورد تایید نهایی کریمی قرار گرفته و با آنها قرارداد امضا خواهد شد. اغلب این نفرات پیش از این از سوی کریمی به باشگاه معرفی شده و پیش قراردادی با آنها امضا شده بود.کریمی همچنین چند بازیکن جوان که سابقه بازی در لیگ یک و حتی لیگ برتر را داشته اند نیز پس از بررسی عملکردشان تایید کرد که از جمله می توان به پیمان میری، طاهر جهانبخش،م هدی خلجی و میثم باشوکی اشاره کرد که اغلب انها نفرات زیر بیست و سه سال محسوب می‌شوند.

سابا تاوادزه بازیکن گرجستانی نیز در تمرینات نظر کریمی را جلب کرده و رسما به عضویت نفت در خواهد آمد. یک بازیکن از لیگ دو به نام علی اکبر رضایی نیز در پی تایید علی کریمی به لیست نفرات تیم اضافه شد.

فرشاد هاشمی بازیکن فصل گذشته سیاه جامگان از رده سنی امید که سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شود نیز با نظر سرمربی نفت با باشگاه قرارداد خواهد بست.

کریمی در مجموع نام 16 بازیکن بزرگسال, 5 بازیکن رده سنی زیر 23 سال و 3 بازیکن رده سنی زیر 21 سال و امید را در لیست خود گنجانده که برای عقد قرارداد با آنها اقدام خواهد شد.

همچنین مدیریت باشگاه و سرمربی نفت منتظر اعلام نظر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره دانشگر، اسدی، علیاری، بوعذار و غلامی هستند که با فسخ یکطرفه قرارداد به سایپا،استقلال خوزستان و سپیدرود رشت پیوسته‌اند. عرفانیان سرپرست باشگاه نفت مدارک و مستندات موجود را در اختیار کمیته تعیین وضعیت قرارداده و باشگاه نفت برای احقاق حق خود قویا پیگیر این موضوع است.

علی کریمی در حاشیه حضور نفتی‌ها در ایفمارک درباره البسه تیم، شماره پیراهن بازیکنان، عقد و ثبت قراردادها، کنفرانس خبری روز پنج شنبه و سایر مسایل جانبی با مسوول پشتیبانی باشگاه و مدیر رسانه‌ای تیم گفت‌و‌گو کرد. شماره پیراهن بازیکنان بعد از تمرین نوبت عصر مشخص و نهایی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج