اسطوره تیم فوتبال رم پست مدیریت ورزشی در این باشگاه را قبول کرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، فرانچسکو توتی، اسطوره تیم فوتبال رم بعد از سال‌ها حضور در این تیم در تابستان تصمیم گرفت که برای همیشه کفش‌هایش را بیاویزد و از فوتبال خداحافظی کند.

بعد از بازنشستگی توتی از فوتبال باشگاه رم به او پیشنهاد مدیریت ورزشی را داد که مورد موافقت این بازیکن قرار گرفت. توتی ۴۰ ساله که پیشنهادی برای بازی از لیگ ژاپن داشت، تصمیم گرفت به جای ادامه‌ فوتبال، به پست مدیریت فکر کند.

او درباره این موضوع به سایت باشگاه رم، گفت‌: قسمت اول زندگی‌ام که یک فوتبالیست بود به پایان رسیده است و در حال‌ حاضر قسمت دوم زندگی‌ام یعنی مدیریت در فوتبال آغاز می‌شود و من امیدوارم همان طور که در زمین فوتبال موفق عمل کردم، در پست جدید خودم نیز موفق باشم. فوتبال علاقه من است و تمام زندگی من را تحت تاثیر قرار داده است.

توتی در سال ۱۹۹۳ در حالی که ۱۶ سال سن داشت برای اولین بار پیراهن تیم رم را بر تن کرد و از آن زمان تاکنون به عنوان بازیکن برای این تیم به میدان رفت تا این  که در نهایت از فوتبال خداحافظی کرد، چرا که فصل گذشته چندان در ترکیب ثابت تیمش قرار نگرفت.

او در پایان صحبت‌های خود، گفت‌: من تلاش خواهم کرد که رم بتواند بیشتر پیشرفت کند و به باشگاهی بزرگ در صدر اروپا تبدیل شود و به خاطر همین هدف هر کاری که لازم باشد برای آن انجام خواهم داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج