نهمین مرحله اردوی تیم ملی رویینگ در بخش بانوان و آقایان در سد کینه ورس ابهر آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، 12 پاروزن در بخش بانوان و 14 پاروزن در بخش مردان در آغاز نهمین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی رویینگ در سد کینه ورس ابهر به آّب می زنند تا تمرینات آمادگی خود را جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا 2017 ادامه دهند و تا شانزدهم مرداد نیز در اردو خواهند بود.

نیکولا جیوگا مدیر و سرمربی تیم های ملی روئینگ، طاهر کبوتری مربی مردان، امیرحسن کاویانی کمک مربی مردان، محمد جواد رجبی سرپرست و غفور حمیدی مدیر اجرایی اعضای کادر فنی این تیم هستند.

در بخش بانوان رویا عباسی از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری و نگار نگهدار از تهران، مهسا جاور، فرشته رومی، پریسا احمدی و فرحناز عشقی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه، حمیرا برزگر از گیلان و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان به اردو دعوت شده اند.

در بخش مردان نیز در رده سنی جوانان میلاد الله وردیان و رضا قهرمانی از آذربایجان غربی، شیرزاد قادری از کردستان و امیرحسین محمودپور از گیلان و در رده سنی بزرگسالان عاقل حبیبیان و اتابک پیشیار از آذربایجان غربی، خشایار عباس آبادی، سیاوش سعیدی و آراد سلیمان پور از تهران، سیدمجتبی شجاعی، بهمن نصیری و مسعود محمدی از زنجان، کژوان سلیمی از کردستان و پیام مطاعی از کرمانشاه نفرات دعوت شده به اردو هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج