وکیل حقوقی فدراسیون فوتبال می‌گوید: احتمالا یک جلسه میانجی‌گری دیگر میان ایران و عربستان برگزار شود و یا CAS به‌زودی نتیجه جلسات میانجی‌گری را اعلام خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، بعد از اتفاقات پیرامون سفارت عربستان در ایران، فدراسیون فوتبال این کشور از حضور تیم‌های ورزش‌اش در ایران ممانعت به عمل‌ آورد و سرانجام از سال ۹۴ نمانیدگان ایران و عربستان به درخواست سعودی‌ها در کشور سوم و بی طرف بازی‌های خود را برگزار می‌کنند. بعد از حدود یک سال و نیم جلسه میانجی‌گری میان دو کشور با حضور نمایندگان AFC و دادگاه حکمیت ورزش (CAS) در لوزان سوییس برگزار شد. فدراسیون فوتبال ایران برای دریافت غرامت به دادگاه CAS شکایت و خواهان پیگیری این موضوع شد.

با این حال روز پنج‌شنبه این جلسه در دو نوبت برگزار شد و طبق شنیده‌ها وکلای سوییسی AFC به نفع عربستان عمل کرده‌اند. در پایان روز پنج‌شنبه گفته شد پیش‌نویس توافق جلسه تهیه شده و هیات ایرانی به همراه وکیل سویسی در حال بررسی آن هستند اما تاکنون چیزی اعلام نشده است.

رضا جاودانی، وکیل حقوقی فدراسیون فوتبال درباره جلسه روز پنج‌شنبه اظهار کرد: همان طور که از قبل اعلام شده بود هدف از برگزاری این جلسه میانجی‌گری دست یافتن به یک تفاهم بود، اما هنوز چیزی اعلام نشده است، چرا که جلسه محرمانه بوده و نباید جزییات آن در رسانه‌ها اعلام شود. در این جلسه علیرضا اسدی و وکلای سوییسی ما حضور داشتند و کار را پیش بردند.

او ‌اضافه کرد: من از محتویات این جلسه اطلاعی ندارم. احتمالا یک جلسه دیگر میان دوطرف برگزار می‌شود و یا در طول دو جلسه روز پنج‌شنبه به توافق دست یافته شده و به زودی رای این پرونده اعلام می‌شود. همه چیز به‌زودی مشخص می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج