نهمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ در بخش بانوان و آقایان از امروز ۲۴ تیرماه در سد کینه ورس ابهر آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، 12 پاروزن در بخش بانوان و 14 پاروزن در بخش مردان از امروز 24 تیرماه در آغاز نهمین مرحله اردوی آمادگی در سد کینه ورس ابهر به آب می‌زنند تا تمرینات آمادگی خود را جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا 2017 انجام دهند. این اردو تا 16 مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.

نیکولا جیوگا مدیر و سرمربی تیم‌های ملی روئینگ، طاهر کبوتری مربی مردان، امیرحسن کاویانی کمک مربی مردان، محمد جواد رجبی سرپرست و غفور حمیدی مدیر اجرایی اعضای کادر فنی این تیم هستند.

در بخش بانوان رویا عباسی از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری و نگار نگهدار از تهران، مهسا جاور، فرشته رومی، پریسا احمدی و فرحناز عشقی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه، حمیرا برزگر تمرین از گیلان و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان به اردو دعوت شده‌اند.

در بخش مردان نیز در رده سنی جوانان میلاد اله وردیان و رضا قهرمانی از آذربایجان غربی، شیرزاد قادری از کردستان و امیرحسین محمودپور از گیلان و در رده سنی بزرگسالان عاقل حبیبیان و اتابک پیشیار از آذربایجان غربی، خشایار عباس آبادی، سیاوش سعیدی و آراد سلیمان پور از تهران، سیدمجتبی شجاعی، بهمن نصیری و مسعود محمدی از زنجان، کژوان سلیمی از کردستان و پیام مطاعی از کرمانشاه نفرات دعوت شده به اردو هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج