رئیس فدراسیون فوتبال می گوید فوتبال امید تنها جایی است که تیم ایران باید در آن توفیق پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم امید ایران برای حضور در مسابقات آسیایی قرقیزستان گفت: این تیم با رده سنی زیر ٢٠ سال به مسابقات زیر ٢٣ سال اعزام می‌شود که این نشان از سختی کار دارد. این راه درستی هست که طی می‌کنیم این بازیکنان چندسال بعد به رده سنی المپیک می‌رسند و می‌توانند موفق شوند. باید اسم کی روش را هم بیاورم چرا که او هم در این امر نقش داشت. به هر حال این کار سختی‌هایی دارد که شاید کار را با دشواری همراه کند اما این ریسک را پذیرفتیم و کار را پیش می‌بریم.


رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه عنوان کرد: این تیم وقتی به زیر ٢٣سال می‌رسد می‌تواند موفق شودو ارزیابی من از این تیم قهرمانی است و باشگاه‌ها هم در ادامه همه همکاری می‌کنند.


تاج در پایان صحبت های خود افزود: از پر بودن سالن خوشحالم این اتفاق خوبی برای تیم امید است. تیم خوبی داریم. تنها جایی که باید کشور توفیق پیدا کند تیم امید است چرا که ٤٠ سال است با مشکل روبرو هستیم. تیم جوانان را درحالی که معلوم نبود مجوز اعزامش صادر می شود یا نه با مسئولیت خودمان شب آخر به بحرین اعزام کردیم که خوشبختانه موفق هم شدند. البته پرونده قشنگی هم در این مورد داریم چرا که بدون مجوز شورای برون مرزی تیم اعزام شد اما آنها را به خاطر اتفاق قشنگی که افتاد راضی می‌کنیم. برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج