مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 روسیه از تلاش برای برگزاری مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها در اول ماه دسامبر سال جاری میلادی در کاخ معروف کرملین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از سایت کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 روسیه، آلکسی سوروخین، مدیر اجرایی این نهاد به خبرنگاران گفت: مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 روسیه مهیای برگزاری در ماه نوامبر است اما روسیه آمادگی انجام مراسم دیگری را در کاخ کرملین به لحاظ پرستیژ و موقعیت این مکان دارد.

سوروخین ادامه داد: قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 در روز اول ماه دسامبر سال جاری میلادی ( 10 آذر 1396) در کاخ کرملین برگزار خواهد شد، البته سازماندهی این مراسم در کاخ کرملین بسیار سخت است اما ارزش برگزاری در چنین مکانی با توجه به نگاه بسیاری از اهالی فوتبال در سراسر جهان دارد. ما تمام تلاش خود را در این رابطه انجام خواهیم داد. نصب تجهیزات لازم برای مراسم قرعه‌کشی از دو هفته پیش از مراسم قرعه‌کشی آغاز خواهد شد. این کار فقط مربوط به سالن اجرای مراسم نیست و باید محیط اطراف را نیز برای پخش‌کنندگان تلویزیونی فراهم کنید که به اندازه کافی دشوار و سنگین است، البته ما باید با دولت برای برگزاری مراسم قرعه‌کشی در کرملین به توافق برسیم. معتقدیم که برگزاری آن در کاخ کرملین بسیار خوب خواهد بود.

سوروخین سپس از تلاش برای تعیین تعداد بلیت‌های نوع چهارم دیدارهای جام‌جهانی 2018 برای هواداران روسی خبر داد که نسبت به سایر بلیت‌های تعریف‌شده از سوی فیفا ارزان‌تر هستند.

حداقل قیمت بلیت‌ نوع چهارم 1280 روبل روسی (معادل 80 هزار تومان) است که پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 قابل خریداری خواهد بود.

مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: قیمت‌های بلیت‌های نوع چهارم تعیین شده و تغییر آن امکان‌پذیر نیست. ما مذاکره خود را برای فیفا جهت تعیین تعداد بیشتری از این بلیت‌ها برای شهروندان روسی ادامه می‌دهیم.

جام‌جهانی 2018 روسیه با شرکت 32 تیم در 12 ورزشگاه 11 شهر برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج