لاتزیو ایتالیا با فروش کاپیتان خود به میلان حالا آماده پرداخت مبلغ رضایت‌نامه سردار آزمون است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار آزمون از سال 2013 به عضویت باشگاه روبین کازان درآمد و بعد از دو فصل بعد به طور قرضی راهی روستوف شد که شرایط خوب خود و این تیم موجب شد به روبین برنگردد و با اینکه حواشی زیادی پیرامون محرومیتش به دلیل این تصمیم بود، یک فصل دیگر در روستوف بماند.


آزمون در هفته‌های اخیر به همراه قربان بردی‌اُف، سرمربی روبین کازان که کاشف او هم بوده تمرین کرده و این باشگاه نیز به طور آزاد و بدون پرداخت مبلغی توانسته مهاجم ایرانی را از روستوف جذب کند ولی با این حال شنیده می‌شود سردار فصل آینده در یک تیم بزرگ به میدان برود چراکه چند روزی است در تمرینات روبین کازان حضور ندارد و شایعات زیادی پیرامون او مطرح می‌شود.


نام‌های بزرگی از مقصد آزمون طی یک فصل اخیر به میان آمده ولی هیچ یک از آنها به تایید این بازیکن و باشگاه او نرسیده چراکه در حال حاضر مسؤولان روبین کازان و روستوف و همچنین مهاجم ایرانی منتظر رای فیفا درباره مالکیت او هستند.


با وجود این مسائل، باشگاه لاتزیو ایتالیا که در هفته‌های اخیر به دنبال وضعیت آزمون و جذب مهاجم تیم ملی ایران بوده حالا به طور جدی‌تری بحث انتقال او را پیگیری می‌کند و آماده است تا با پرداخت مبلغ چشمگیری سردار را به خدمت بگیرد.


سایت lazionews ساعاتی قبل اعلام کرده لاتزیو قصد داشته با فروش لوکاس بیلیا به میلان و دریافت پول از این باشگاه، برای جذب آزمون اقدام کند که امروز این اتفاق رخ داده و روسونری‌ها هافبک دفاعی آرژانتینی بیانکو چلستی‌ها را جذب کردند.


باشگاه میلان پیشنهادی 17 میلیون یورویی به همراه پاداش به مسؤولان لاتزیو داده بوده که به گفته مدیر برنامه بیلیای آرژانتینی با آن موافقت شده و حالا این انتقال به سرانجام رسیده است تا لاتزیو مبلغ قابل توجهی برای جذب آزمون در اختیار داشته باشد.


سایت lazionews نوشته همانطور که کوریره دلا اسپورت خبر داده هدف اصلی لاتزیو در نقل و انتقالات سردار آزمون است که دیروز منتظر رای فیفا برای تعیین وضعیت او بین روستوف و روبین کازان بوده است.


بنابر نوشته این سایت ایتالیایی، لاتزیو می‌تواند برای خرید ستاره ایرانی مبلغ قابل توجه 18 تا 20 میلیون یورو هزینه کند چراکه او تا این اندازه ارزش گذاری شده و قیمت او در روسیه سالانه 3 میلیون یورو است.


در صورتی که انتقال آزمون به لاتزیو سرانجامی نداشته باشد، گزینه دوم این باشگاه دیگو فالکینلی، مهاجم کروتونه است که از سوی سیمونه اینزاگی، سرمربی بیانکو چلستی‌ها مورد توجه زیادی قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج