تیم‌ ‌ملی "الف" والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران با شکست دو بر یک برابر لتونی در مرحله یک هشتم نهایی از صعود به جمع هشت تیم برتر جهان بازماند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، در ادامه مسابقه‌های والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان و به میزبانی شهر نانجینگ چین، تیم‌ ‌ملی "الف" ایران که با ترکیب جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی پس از پیروزی دو بر یک برابر ایتالیا برای نخستین‌بار به مرحله یک هشتم نهایی جهان صعود کرده بود، در این مرحله با قبول شکست دو بر یک برابر لتونی از صعود به جمع هشت تیم برتر جهان بازماند.
ملی‌پوشان ایران با وجود پیروزی با اختلاف در ست نخست نتوانستند برتری خود را ادامه دهند و در ست‌های دوم و سوم  برابر لتونی تن به شکست دادند و در پایان دو بر یک نتیجه را واگذار کردند.

در این دیدار که از مرحله یک هشتم نهایی برگزار شد تیم ایران در ست نخست با نتیجه ۲۱ بر ۱۲ پیروز شد اما در ست‌های دوم و سوم ۲۱ بر ۱۱ و ۱۵ بر ۹ برابر لتونی بازنده شد.
تیم ملی زیر ۲۱ سال ایران با صعود به مرحله یک هشتم پایانی بهترین نتیجه تاریخ والیبال ساحلی ایران را رقم زد.
ملی‌پوشان زیر ۲۱ سال ساحلی ایران در دور گروهی با تیم‌های هلند، نروژ و برزیل در گروه D قرار داشتند و در پایان با یک برد برابر نروژ و دو باخت برابر هلند و برزیل و کسب چهار امتیاز به عنوان تیم سوم به مرحله حذفی صعود کرده بودند.
هدایت تیم‌ ‌ملی ساحلی ایران بر عهده آرش رامسری است و کامران ذوقی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج