مهاجم سوئدی منچستریونایتد که شایعه جدایی‌اش از شیاطین سرخ شنیده می شود از اعلام یک اتفاق مهم درباره آینده‌اش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، زلاتان ابراهیموویچ بعد از جلسه‌ای که با مدیر برنامه‌هایش مینو رایولا داشت، تصمیمی مهمی درباره آینده‌اش اتخاذ کرده است.

مهاجم سوئدی شیاطین سرخ که به دلیل پارگی رباط صلیبی‌اش تا ماه ژانویه سال 2018 قادر به بازگشت به میادین نیست، تا پایان دوران ریکاوری‌اش در زمین تمرینی کارینگتون باقی خواهد ماند اما اینکه او پس از آن هم در جمع شیاطین سرخ خواهد ماند یا نه مشخص نیست.

ایبرای 35 ساله درباره آینده‌اش به خبرنگاران گفت: به زودی یک خبر مهم خواهم داد، خبری از یک اتفاق بزرگ.

از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستان سال جاری شایعاتی درباره پیوستن ابراهیموویچ به میلان و همچنین تیم‌های لیگ آمریکا (MLS) شنیده می‌شود. در همین حال شبکه ESPN گزارش کرده است که باشگاه منچستریونایتد برای ارائه فرصتی دوباره به ستاره سابق پاری‌سن‌ژرمن در صورت اثبات آمادگی جسمانی‌اش، وسوسه شده است.

ابراهیموویچ تا پایان فصل گذشته با منچستریونایتد قرارداد داشت اما در قراردادش بندی وجود دارد که به باشگاه اجازه می‌دهد یک سال دیگر آن را تمدید کند.

برخی منابع خبری از احتمال بازگشت پیش از موعد ابراهیموویچ به تمرینات منچستریونایتد خبر داده‌اند و اعلام کرده‌اند که روند ریکاوری او سریع از حد انتظار بوده است و به این ترتیب احتمال بازگشت او پیش از کریسمس هم وجود دارد، البته شیاطین سرخ که 75 میلیون خرج خرید یک مهاجم نوک جدید همچون روملو لوکاکو کرده‌اند، دیگر برای حفظ ایبرا اجباری نمی‌بینند به خصوص که او فصل گذشته بیشترین حقوق را در میان تمام بازیکنان تیم دریافت می‌کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج