سفیدپوشان لندن تحت تأثیر پیشنهاد هنگفت آبی‌پوشان شهر منچستر برای خرید مدافع انگلیسی آنها قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت  ESPN، باشگاه منچسترسیتی برای خرید کایل واکر از تاتنهام به این باشگاه پیشنهادی 50 میلیون پوندی ارائه کرده که مورد پذیرش سفیدپوشان لندن قرار گرفته است.

از ابتدای بازار نقل و انتقالات شایعاتی درباره تلاش پپ گواردیولا، سرمربی من‌سیتی برای خرید واکر شنیده می‌شد و در همین حال برخی از منابع خبری از بی‌میلی تاتنهام برای فروش دفاع راست انگلیسی‌اش حکایت داشتند. اکنون اما به نظر می‌رسد که پیشنهاد جدید منچسترسیتی تاتنهامی‌ها را برای فروش بازیکن 27 ساله‌شان وسوسه کرده است.

پیش از این دنی آلوز گزینه اول پپ گواردیولا برای پوشش سمت راست خط دفاعی‌اش بود که این بازیکن برزیلی راه پاریس را در پیش گرفته و به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شده است. از قرار معلوم PSG‌ به آلوز دو برابر من‌سیتی پیشنهاد داده و به همین دلیل توانست او را از چنگ گواردیولا درآورد که این اتفاق حسابی سرمربی اسپانیایی را عصبانی کرده است.

از این رو گواردیولا که تا پیش از این با پرداخت بیش از 40 میلیون یورو برای خرید واکر از تاتنهام مخالف بود، تغییر موضع و باشگاه پیشنهادش را 10 میلیون یورو افزایش داده است.

با جدا شدن پابلو زابالتا و باکاری سانیا از منچسترسیتی، گواردیولا به شدت به یک دفاع راست جدید نیاز دارد و و ظاهراً همین موضوع سبب شده است که او با پرداخت رقمی بالا برای واکر موافقت کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج