وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که بزودی هیات مدیره پرسپولیس معرفی خواهند شد. او هم‌چنین گفت که طاهری به عنوان سرپرست باشگاه هم‌چنان فعالیت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود سلطانی فر در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری بازی استقلال و پرسپولیس در آلمان، گفت: این تصمیمی است که مدیران عامل دو باشگاه و فدراسیون گرفته‌اند که مسایلش هم خودشان پیگیری می کردند که اگر شرایط مهیا باشد انجام می‌شود.

سلطانی‌فر همچنین با اشاره به اینکه مشکلات پیش آمده در زمینه پرداخت پاداش تیم ملی از سوی فیفا برای صعود به جام جهانی رفع شده است، اظهار کرد: از لحاظ سیستم بانکی مشکلی نداریم و تحریم‌ها در این زمینه برداشت شده و پول وارد کشور می‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره بازنشسته و دوشغله بودن برخی از اعضای هیأت مدیره تیم استقلال گفت: هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد. ما با دستگاه‌های نظارتی هماهنگ شده‌ایم و یکی از این دوستان هم که در هیأت مدیره حضور دارند ایثارگر هستند.

وزیر ورزش و جوانان درباره اعلام هیأت مدیره باشگاه فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: به زودی اعضای هیأت مدیره این باشگاه اعلام می‌شوند؛ چرا که باید این نکته را در نظر داشت که این باشگاه و باشگاه استقلال دولتی هستند و کمتر از دو سال است که از حالت خصوصی بیرون آمده‌اند.

سلطانی‌فر درباره پرداخت‌های میلیاردی به بازیکنان تیم‌ های فوتبال نیز تأکید کرد: در زمینه موضوع پرداخت‌های میلیاردی به فوتبالیست‌ها باید از فدراسیون سوال کرد؛ چرا که اینها مسائل مربوط به فدراسیون است و تیم‌ها هم تابع دستورالعمل فدراسیون‌ها هستند.

وی درباره استعفای طاهری مدیر عامل باشگاه پرسپلیس نیز اظهار کرد: آقای طاهری دو یا سه بار استعفا دادند اما ما صحبت کرده‌ایم که به کار خودشان ادامه دهند.

وزیر ورزش در پایان با اشاره به موضوع احیای سازمان جوانان اظهار کرد: ان‌شاءالله  همان لایحه ای که دولت داده مورد پذیرش و تصویب مجلس قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج