رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا فردا (پنجشنبه) آغاز می‌شود و نمایندگان ایران در روز نخست به مصاف حریفان خواهند رفت.

به‌ گزارش خبرگزاری موج، شانزدهمین دوره مسابقات نوجوانان، جوانان و امیدهای قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره مسابقات بزرگسالان قهرمانی آسیا از پنجشنبه 22 تیرماه در آستانه قزاقستان آغاز می‌شود و نمایندگان کشورمان طی چهار روز رو در روی رقبایشان قرار می گیرند.

نمایندگان ایران در روز نخست رقابت‌ها فردا (پنجشنبه)،  سیدمجید وکیلی و زینب سادات حسینی نمایندگان در کاتای انفرادی نوجوانان و احمدرضا محمودی و حدیثه جمال در کاتای انفرادی جوانان مقابل رقبا قرار می‌گیرند. همچنین در کومیته رده سنی نوجوانان در گروه پسران، پوریا اقدسی در وزن 52- کیلوگرم، حسین خدری در 57- کیلوگرم، عرفان داوودی در 63- کیلوگرم، امیرحسین بیگدلی در 70- کیلوگرم و کامران بصیری در 70+ کیلوگرم کاراته کاهای کشورمان هستند و در گروه دختران معصومه محسنیان در 47- کیلوگرم، سیده سوده خلیلی در 54- کیلوگرم، حدیثه طالبی در 54+ کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت.

در گروه سنی جوانان نیز علیرضا علیزاده در وزن 55- کیلوگرم، محمدرضا مرادی در 61- کیلوگرم، سیدعلی کریمی در 68- کیلوگرم، باربد صداقت در 76- کیلوگرم، و مجید نیکوهمت در 76+ کیلوگرم در گروه پسران و لیلا برجعلی در 48- کیلوگرم، فاطمه سعادتی در 53- کیلوگرم، مبینا حیدری در 59- کیلوگرم و مینا یوسفی در 59+ کیلوگرم در گروه دختران نمایندگان کشورمان هستند.

سایر ملی پوشان در روزهای آتی رقابت‌های خود را آغاز خواهند کرد.

تیم‌ ‌ملی کاراته ایران در دو بخش مردان و زنان و در هر چهاررده سنی نوجوانان، جوانان امید و بزرگسالان در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج