رئیس اجرایی بایرن از جذب رودریگس بسیار خوشحال است و اطمینان دارد که این بازیکن کلمبیایی سطح کیفی بایرن را بالا می‌برد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در ادامه فصل جابه جایی تابستانی بازیکن بزرگی را جذب کرد. این تیم آلمانی با خامس رودریگس، ستاره کلمبیایی رئال مادرید به توافق رسید و او را به صورت قرضی و با قراردادی دو ساله به خدمت گرفت. کارل هاینس رومنیگه، رئیس اجرایی بایرن اطمینان دارد که خامس خرید خوبی برای تیمش خواهد بود.

او گفت‌: بازیکن بزرگی را جذب کرده‌ایم. بدون شک همه ما از این خرید خوب خود راضی هستیم، چرا که اطمینان داریم خامس رودریگز خرید خوبی برای ما خواهد بود و می‌تواند در بایرن مونیخ بدرخشد.

رومنیگه در ادامه‌ همچنین ‌اضافه کرد: کارلو آنچلوتی شناخت خوبی از خامس رودریگس داشت و اصرار زیادی در جذب این بازیکن داشت. او توان بازی کردن در چند پست سر دارد و هم خوب گل می‌زند و هم در امر بازی‌سازی بازیکن بسیار خوبی است. رودریگز توان شوت زنی از فواصل مختلف را دارد و بدون شک چنین بازیکنی کیفیت بایرن را بالا خواهد برد.

رودریگس با وجود این که هرگاه در ترکیب رئال به میدان می‌رفت خوب ظاهر می‌شد اما به ندرت توسط زیدان در ترکیب اصلی به میدان می‌رفت. نیمکت نشینی در رئال مادرید باعث شد تا این بازیکن کلمبیایی سرانجام راهی بایرن مونیخ شود تا بار دیگر در کنار آنچلوتی کار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج