عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: وضعیت فوتبال کشور در مسیر رشد و توسعه قرار دارد و در فدراسیون فوتبال هم اختلافی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، هدایت‌الله ممبینی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه وضعیت فوتبال کشور در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و امیدوارم با توجه به برنامه‌ریزی‌های مدون که توسط هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تدوین و پیگیری می‌شود، شاهد روزهای بهتری در فوتبال کشور باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی فصل هفدهم لیگ برتر و برنامه‌ریزی خوب سازمان لیگ شاهد مسابقات مطلوب و با کیفیت که باعث ایجاد رویه وحدت، شور و نشاط در جامعه می‌شود، خواهیم بود. طی یکی دو روز گذشته جلسات طولانی هیات رئیسه که حتی تا ساعت ۲۱ دیشب (دوشنبه) به طول انجامید، شاهد تصمیمات خوبی بودیم. خوشبختانه هیچ‌گونه اختلافی در فدراسیون و تصمیمات آن وجود ندارد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان گفت: به امید خدا در بخش تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی تصمیمات متناسبی گرفته شده که طی روزهای آینده شاهد خبرهای خوبی خواهیم بود. فدراسیون فوتبال و هیات رئیسه فدراسیون به جهت رسیدن به استانداردهای بین المللی فوتبال و سربلندی فوتبال کشور و غرور ملی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج