باشگاه بارسلونا پنج بازیکن دارد که نمی داند از آنها چه استفاده‌ای کند.

به‌ گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، ارنستو والورده به عنوان سرمربی بارسلونا کار خود را در این باشگاه شروع کرد. لوییس انریکه هنگام ورودش به باشگاه آن را دیزنی‌لند نامید اما در واقع این چنین نیست. آبی‌اناری‌ها بازیکنانی در اختیار دارند که نمی‌دانند با آنها چه کار کنند. آردا توران، توماس فرمالین، داگلاس، مونیر حدادی و سرخی سامپر بازیکنانی هستند که روی دست باشگاه مانده‌اند.

فرمالین به پیشنهاد زوبی زارتا به عنوانی بازیکنی معرفی شد که مشکل آبی‌اناری‌ها را حل می‌کند. او ۱۹ میلیون یورو برای این تیم هزینه برداشت و تا سال ۲۰۱۹ قرارداد امضا کرد. بازیکن بلژیکی فصل گذشته به خاطر آسیب‌دیدگی‌ بازی‌های کمی برای رم انجام داد (فرمایلن به صورت قرضی در رم بازی کرد). او به زودی ۳۲ ساله می‌شود اما باشگاه نمی‌داند با او چه کار کند.

داگلاس دیگر بازیکنی بود که در فصل فتح سه گانه با ۴ میلیون یورو از سائوپائولو به این تیم پیوست. او سال گذشته به صورت قرضی در اسپورتینگ لیسبون بازی کرد و  ۲۳ بازی انجام داد ۳۰ گل و یک پاس گل داد. او می‌خواهد در لالیگا بماند تا روند تابعیت پذیری‌اش تسریع پیدا کند. هنوز دو سال از قراردادش باقی‌ مانده است.

مونیر حدادی برای ورود به ترکیب سه مهاجم بارسلونا (لیونل مسی، لوییس سوارس و نیمار) پاکو آلکاسر و دئولوفئو را پیش روی خود دارد. زنیت علاقه‌مند به جذب این بازیکن به صورت قرضی است. همچنین چند تیم حاضر در لالیگا خواهانش هستند. او نیز تا سال ۲۰۱۹ قراردادش با بارسا دارد.

بازیکن دیگر این  فهرست سامپر است. او می‌تواند جایگزین سرخیو بوسکتس شود اما باید والورده را راضی کند. قرارداد این بازیکن تا سال ۲۰۲۰ است.

پنجمین بازیکن توران است. بارسا برای خرید هافبک ترکیه‌ای ۴۰ میلیون یورو هزینه کرد که یک شکست محسوب می‌شود. باشگاه به دنبال فروش او است و در انتظار پیشنهاد خیلی خوبی برای هافبک ترک نیست. او می‌تواند در چین، ترکیه یا در یکی از تیم‌های لیگ برتر انگلیس بازی کند اما مشکل افت توران است. او از فردا نزد هم تیمی‌هایش خواهد رفت در حالی که هنوز قرارداد جدیدی امضا نکرده است. هیچ کس نمی‌داند با او چه کار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج