تیم والیبال بانک سرمایه با شکست تیم قدرتمند العربی و کسب پنجمین پیروزی متوالی با اقتدار به دیدار نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا راه یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، بنابر اعلام بانک سرمایه، در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا تیم والیبال بانک سرمایه ۱۴ تیر ماه به مصاف العربی قطر رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید تا برای دومین سال متوالی به دیدار نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا راه یابد.

در نخستین مسابقه این مرحله نیز تیم تویودای ژاپن به مصاف نماینده قزاقستان رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید تا به عنوان نخستین تیم فینالیست رقابت‌ها معرفی شود.

تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته (۲۰۱۶) با شکست العربی قطر به مقام قهرمانی دست یافته بود، در سال ۲۰۱۷ برای دومین‌بار به دیدار نهایی راه یافت تا در صورت شکست تویودای ژاپن به دومین عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست یابد و سهمیه حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان را نیز به دست آورد.

امروز مرحله نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با چهار دیدار در شهرهای «نام دین» و «نین بین» ویتنام پیگیری می‌شود و تیم والیبال بانک سرمایه برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف تویودای ژاپن می‌رود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج