فینالیست های چهار وزن نخست تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج،مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی از صبح امروز (پنجشنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد که رقابت های چهار وزن نخست کشتی آزاد و فرنگی و 3 وزن کشتی پهلوانی برگزار شد.
اسامی نفرات راه یافته به دیدار فینال به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) - نادر حاج آقا نیا (کرمان)
65 کیلوگرم: میثم نصیری (زنجان) - فرزاد عموزاده (مازندران)
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی (لرستان) - حسین الیاسی (مازندران)
97 کیلوگرم: امیر محمدی (خراسان شمالی) - حسن رحیمی تهران)
کشتی فرنگی:
75 کیلوگرم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) - پیام بویری (خوزستان)
66 - امین سوری (خوزستان) - محمد الیاسی خوزستان)
85 کیلوگرم: سامان عزیزی (کردستان) - حسین نوری (زنجان)
130 کیلوگرم: شهاب قوره جیلی (تهران) - بهنام مهدی زاده (تهران)
کشتی پهلوانی:
60 کیلوگرم: محسن خرم جاه (البرز) - رضا قنبرزاده (خراسان رضوی)
80 کیلوگرم: هادی قدیمی (خراسان رضوی) احمد جفاکش (خراسان رضوی)
100 کیلوگرم: امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) - جلیل پیرمردی (تهران)
نتایج کامل مسابقات امروز به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
دور نخست 66 کیلوگرم:
علی ارسلان (برنده) یک - حامد کاشی صفر
امین سوری 7 - سامان عبد ولی یک
محمدرضا گرایی 4 - محمد سعید عزیزی یک
وحید میرفتح اللهی 2 - محمد الیاسی 2 (برنده)
دور دوم 66 کیلوگرم:
سامان عبد ولی (برنده) - حامد آقا کاشی
امین سوری 5 - علی ارسلان 3
محمد الیاسی 4- محمد سعید عزیزی یک
وحید میرفتح اللهی 2 - محمدرضا گرایی 5
دور سوم 66 کیلوگرم:
سامان عبد ولی 2 - علی ارسلان 3
محمدرضا گرایی 6 - امین سوری 7
دور چهارم 66 کیلوگرم:
علی ارسلان 3- محمدرضا گرایی 9 (ضربه فنی)
امین سوری2- محمد الیاسی 3
دور پنجم 66 کیلوگرم:
محمد الیاسی 5 - محمدرضا گرایی یک
دور نخست 75 کیلوگرم:
حسین فروزنده یک - علی نوروزی صفر
پیام بویری 3 - شایان عفیفی صفر
سیدحمید تیموری صفر - فرشاد رستمی کیا 9
پژمان پشتام 2 (برنده) - هادی علیزاده پورنیا 2
دور دوم 75 کیلوگرم:
شایان عفیفی (برنده) - علی نوروزی
پیام بویری (برنده) - حسین فروزنده
هادی علیزاده پورنیا 3 - فرشاد رستمی کیا 2
پژمان پشتام (برنده) - سید حمید تیموری (روی تشک حاضرنشد)
دور سوم 75 کیلوگرم:
شایان عفیفی 9 - حسین فروزنده 5
هادی علیزاده پورنیا 6- پیام بویری 2
پژمان پشتام 4- فرشاد رستمی کیا 12
دور چهارم 75 کیلوگرم:
هادی علیزاده پورنیا- شایان عفیفی (برنده با ضربه فنی)
فرشاد رستمی کیا 2- پیام بویری 6
دور پنجم 75 کیلوگرم:
شایان عفیفی (برنده با ضربه فنی) - پژمان پشتام
دور نخست 85 کیلوگرم:
مهدی فلاح 3 - حسین نوری 4
محمد ابراهیمی6- امیر کریمی 5
دانیال اکبر افروزی صفر - سامان عزیزی 8
دور دوم 85 کیلوگرم:
حسین نوری 6- ایمان انصاری 4
محمد ابراهیمی - مهدی فلاح (برنده)
دانیال اکبر افروزی از دور مسابقات حذف شد
دور سوم 85 کیلوگرم:
حسین نوری 6 - سامان عزیزی 4
مهدی فلاح 3 - ایمان انصاری 2
دور چهارم 85 کیلوگرم:
مهدی فلاح یک - سامان عزیزی 2
حذفی وزن 130 کیلوگرم: امیرقاسمی منجزی 2 - شهاب قوره جیلی 7
دور نخست 130 کیلوگرم:
شادمان عظیمی صفر - بهنام مهدیزاده 6
علی خلج یک - مسعود نعمت چکانی 3
محسن فتاحی صفر - شهاب قوره جیلی 5
سید یونس جعفری یک - امیر قاسمی منجزی 3
دور دوم 130 کیلوگرم:
شهاب قوره جیلی 3 (برنده) - بهنام مهدیزاده 3
شادمان عظیمی صفر - مسعود نعمت چکانی 8
محسن فتاحی صفر - امیر قاسمی منجزی 7
دور سوم 130 کیلوگرم:
امیر قاسمی منجزی صفر - بهنام مهدیزاده 4
شهاب قوره جیلی 6 - مسعود نعمت چکانی یک
فینال: بهنام مهدی زاده - شهاب قوره جیلی
*کشتی آزاد:
دور نخست 65 کیلوگرم:
مرتضی قیاسی یک - میثم نصیری 2
سامان بهاری صفر - میثم حیدری 9
فرزاد عموزاده 11 - سیاوش احمدزاده یک
پیمان بیابانی 12 - نوید زنگنه 2
دور دوم 65 کیلوگرم:
میثم حیدری یک - میثم نصیری 9
سامان بهاری صفر - مرتضی قیاسی 12
نوید زنگنه - سیاوش احمدزاده
پیمان بیابانی 3 - فرزاد عموزاده 5
دور سوم 65 کیلوگرم:
فرزاد عموزاده 2 - میثم نصیری 4
نوید زنگنه 2 - مرتضی قیاسی 12
پیمان بیابانی 4 - میثم حیدری 3
دور چهارم 65 کیلوگرم:
میثم نصیری 4 - پیمان بیابانی 2
فرزاد عموزاده 3 (برنده) - مرتضی قیاسی 3
دور نخست 74 کیلوگرم:
بهمن تیموری یک - حسین الیاسی 7
پیمان یاراحمدی 7 - امید حسن تبار 3
حمیدرضا زرین پیکر 3 - رضا افضلی 2
مسعود کمروند - مصطفی قیاسی (برنده)
دور دوم 74 کیلوگرم:
امید حسن تبار صفر - حسین الیاسی 10
پیمان یاراحمدی 6 - بهمن تیموری 3
حمیدرضا زرین پیکر 4 - مصطفی قیاسی 7
مسعود کمروند (برنده) - رضا افضلی
دور سوم 74 کیلوگرم:
حسین الیاسی 6 - مسعود کمروند 5
حمیدرضا زرین پیکر صفر - پیمان یاراحمدی 10
دور چهارم 74 کیلوگرم:
مصطفی قیاسی 6 - حسین الیاسی 11
مصطفی قیاسی صفر - پیمان یاراحمدی 11
دور نخست 97 کیلوگرم:
حمید کمروند 2 - اکبر سبحانی 3
حسن رحیمی یک - امیر محمدی 5
عباس طحان 10 - حسین رمضانیان 5
مجتبی گلیج 14 - الیاس بختیاری 4
دور دوم 97 کیلوگرم:
امیر محمدی 5 - اکبر سبحانی 2
حسن رحیمی (برنده) - حمید کمروند
الیاس بختیاری - حسین رمضانیان (برنده)
مجتبی گلیج 5 - عباس طحان 5 (برنده)
دور سوم 97 کیلوگرم:
حسن رحیمی 12- اکبر سبحانی 2
عباس طحان 2 - امیر محمدی 4
مجتبی گلیج 12 - حسین رمضانیان 4
دور چهارم 97 کیلوگرم:
مجتبی گلیج یک - امیر محمدی 3
عباس طحان صفر - حسن رحیمی 6
دور نخست 57 کیلوگرم:
رضا اطری 8 - حمید خلیلی 4
نادر حاج آقانیا 2- علیرضا حاتمی صفر
دور دوم 57 کیلوگرم:
حمید خلیلی 2 - محمد طهماسبی زاده 9
نادرحاج آقا نیا 8 - رضا اطری 10
دور سوم 57 کیلوگرم:
محمد طهماسبی زاده 8 - رضا اطری 10
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج