امیر حسن ثقفی در وزن ۹۱+کیلوگرم در نخستین بازی مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد و به مدال برنز مسابقات دست یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقات جوانان بوکس قهرمانی آسیا با حضور بیش از 120 بوکسور از 23 کشور از روز (شنبه) در شهر بانکوک تایلند آغاز شده است.

در ادامه مسابقات، امروز(پنج‌شنبه) رضا حسن نیا نماینده وزن 81 کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان با برتری مقابل بوکسور قرقیزستانی فینالیست شد.

اما امیر حسن ثقفی در وزن 91+کیلوگرم در نخستین بازی مقابل نماینده به قزاقستان شکست خورد و به مدال برنز مسابقات دست یافت. در این وزن 4 مشت زن حضور داشتند.

لازم به یاد آوری است، طی چند روز گذشته در وزن 91 کیلوگرم سید محمد موسوی در نخستین گام به مصاف بوکسور ازبکستانی رفت و با شکست مقابل این مشت زن حذف شد.

در وزن 52 کیلوگرم نیز پیمان شاهپری در مقابل بوکسور قزاقستان شکست خورد و با یک برد و یک باخت از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

اشکان رضایی در 56 کیلوگرم در راند دوم حریف قطری را ناک اوت کرد تا در دور بعد مقابل مشتزن کشور میزبان قرار بگیرد. وی در دومین دیدار با شکست مقابل نماینده تایلند از دور رقابت‌ها کنار رفت.

حسین موسی خانی در 60 کیلوگرم با نایب قهرمان آسیا تایگا از ژاپن رو به رو شد و در پایان سه راند مبارزه نزدیک با نتیجه سه بر دو شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

اشکان رشید نماینده وزن 64 کیلوگرم ایران در اولین بازی با حریف قدرتمند مغولستانی رو به رو شد و در سه راند پیاپی به پیروزی رسید. او در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نماینده ازبکستان شکست خورد.

همچنین در وزن 69 کیلوگرم محمد عسگری در یک مبارزه نزدیک نتیجه را به مشتزن کشور میزبان واگذار کرده بود.

مهدی ماکویی در وزن 75 کیلوگرم پس از یک دور استراحت به مصاف نماینده قزاقستان رفت و با شکست مقابل نخستین حریف خود از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج