نتایج دیدارهای برگزار شده نوبت صبح روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

نتایج دیدارهای برگزار شده روز نخست نوبت صبح به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:
رضا اطری (مازندران) برنده - علیرضا حاتمی (کیش)
نادر حاج آقانیا (کرمان) برنده - محمد طهماسبی زاده (گلستان)

65 کیلوگرم:
محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) - نوید زنگنه (توابع تهران) برنده
فرزاد کولیوند (تهران) - پیمان بیابانی (تهران) برنده


74 کیلوگرم:
رضا افضلی (کرمانشاه) برنده - یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)
محمد زارعی (کردستان) - حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) برنده
مصطفی قیاسی (لرستان) برنده - سیدعلی موسوی (گیلان)
مسعود کمروند (مرکزی) برنده- محمدرضا خدر (سمنان)


97 کیلوگرم:
الیاس بختیاری (البرز) برنده - سینا غلامی (مازندران)
حسین شهبازی (تهران) - مجتبی گلیج (مازندران) برنده


کشتی فرنگی:

66 کیلوگرم:
محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) - محمد الیاسی (خوزستان) برنده
وحید میرفتح الهی (تهران) برنده - نیما اسماعیلی (تهران)
علی ارسلان (مازندران) برنده- حامد آقاکاشی (قزوین)
امین سوری (خوزستان) برنده - سامان عبدولی (خوزستان)
محمدرضا گرایی (فارس) برنده - محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)
وحید میرفتح الهی (تهران) - محمد الیاسی (خوزستان) برنده

75 کیلوگرم:
رسول گرمسیری (خوزستان) - پژمان پشتام (تهران) برنده
حسین فروزنده (تهران) برنده - علی نوروزی (توابع تهران)
پیام بویری (خوزستان) ، برنده - شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)
سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) - فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده
پژمان پشتام (تهران) برنده - هادی علیزاده پورنیا (قم)


85 کیلوگرم:
مهدی فلاح (تهران) برنده - امیر کرمی (ایلام)
محمد ابراهیمی (کردستان) - سامان عزیزی (کردستان) برنده
دانیال اکبر افروزی (گلستان) - ایمان انصاری (توابع تهران) برنده
مهدی فلاح (تهران) - حسین نوری (زنجان) برنده
محمد ابراهیمی (کردستان) برنده - امیر گرمی (ایلام)
دانیال اکبر افروزی (گلستان) - سامان عزیزی (کردستان) برنده


130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده (تهران) برنده - مسعود نعمت چکانی (خوزستان)
شادمان عظیمی (فارس) برنده - علی خلج (قزوین)
شهاب قوره جیلی (تهران) برنده - امیر قاسمی منجزی (خوزستان)
محسن فتاحی (گیلان) برنده - سید یونس جعفری (کرمانشاه)


پهلوانی:

60 کیلوگرم:

رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) - محسن خرم جاه (البرز) برنده
امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان) برنده
امین خدابخش (خراسان رضوی) - رضا قنبرزاده (برنده)
محسن خرم جاه (البرز) - سجاد صالح پور (اصفهان)

80 کیلوگرم:

هادی قدیمی (خراسان جنوبی) - احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده
سیدجعفر قاسمی (مازندران) برنده - فرید محمدی (تهران)
سیدجعفر قاسمی (مازندران) - هادی قدیمی (خراسان جنوبی) برنده
فرید محمدی (خراسان شمالی) - احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده
سید جعفر قاسمی (مازندران) - احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده


100 کیلوگرم:

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) - امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) - جلیل پیرمردی (تهران)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج