تیم فوتبال آلمان در سال‌های اخیر در رده‌های مختلف نتایج خوبی را کسب کرده و در آینده نیز به افتخاراتش خواهد افزود.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، هواداران آلمانی در این روزها خیلی آرام هستند. شرایط کنونی تیم‌شان مانند تجربه رقابت‌های بزرگ نیست اما لبخند روی صورت هواداران ژرمن‌ها همیشگی شده است. این موضوع دلیل دارد چون تیم زیر ۲۱ سال جمعه شب توانست اسپانیا را یک بر صفر شکست دهد و قهرمان اروپا شود. اتفاقی که در در سال ۲۰۰۹ با حضور بازیکنانی مانند مسوت اوزیل، بواتنگ و سامی خدیرا افتاد.

تنها خوشحالی آلمانی‌ها به این قهرمانی ختم نمی‌شود. فردا آلمان کوچک با هدایت یواخیم لوو فینال جام کنفدراسیون ۲۰۱۷ روسیه را برگزار خواهد کرد و برابر شیلی قرار می‌گیرد. جام دیگری به این تیم نزدیک است در حالی که تونی کروس و دیگر بازیکنان در تعطیلات به سر می‌برند. در این تیم دراکسلر ، گورتزسکا و کیمیش بازی می‌کنند. آنها آینده داران تیم‌ ‌ملی آلمان هستند که خطری برای تیم‌های ملی دیگر محسوب می‌شوند. آلمان تنها به قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ راضی نیست. آنها می‌خواهند عناوین بیشتری کسب کنند.

این اتفاق خواهد افتاد. پس از این که در اوایل قرن ۲۱  آلمان در رقابت‌های جهانی و اروپا ضعیف ظاهر شد، فدراسیون فوتبال این کشور تصمیم گرفت یک برنامه منظم برای تیم‌های پایه تنظیم کند که اکنون به نتیجه‌ رسیده است. ماریو گوتسه، رویس و اکنون گنابری، دراکسلر و گروتزسکا نام‌های موفقی در حال‌ و آینده هستند.

ژرمن‌های آینده درخشانی خواهند داشت و هواداران از این موضوع آگاهند. به همین خاطر کسی نمی‌تواند لبخند را از لبان آنها پاک کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج