نماینده وزن 81 – کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریفی از روسیه شانس رسیدن به مدال برنز را در تورنمنت جودوی چین از دست داد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، در ادامه رقابت‌های جودوی گرند پری چین محمد بریمانلو در وزن 73 – کیلوگرم در گروه شانس مجدد مقابل سام ویستند از هلند در مدت زمان سه ‌دقیقه و 35 ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید و راهی دیدار رده بندی شد.

بریمانلو برای کسب مدال برنز باید به مصاف درک ونتیچلت از بلژیک و نفر سوم  المپیک 2016 ریو به روی تاتامی برود.

بریمانلو پیش از این در دور نخست آیدین دارتایف از قزاقستان را برد و سپس مقابل دیمیترو کانیوتس از اوکراین به برتری رسید اما در یک چهارم نهایی نیز مقابل دنیس یارتسف از روسیه شکست خورد و به گروه شانس مجدد رفت.

دیگر نماینده ایران در روز دوم این رقابت‌ها سعید ملایی در وزن 81 – کیلوگرم بود که در گروه شانس مجدد به مصاف اصلان لاپیناگوف از روسیه و نفر سوم 2017 اروپا رفت و در مدت زمان دو ‌دقیقه و دو ثانیه ایپون شد  و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

ملایی پیش از این در دور نخست استراحت کرد و سپس حریفی از گرجستان را شکست داد ، اما در یک چهارم نهایی مقابل حریفی از مجارستان شکست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت.

دیگر نماینده ایران در روز دوم مسابقات مهدی فتحی پور بود که در وزن 73 – کیلوگرم به روی تاتامی رفت، اما در همان دوره نخست مقابل حریفی از جمهوری چک شکست خورد و حذف شد.

دیروز (جمعه) محمد رشنونژاد در وزن 60 - کیلوگرم به عنوان پنجمی بسنده کرد. فردا در روز پایانی این رقابت‌ها وحید نوری در وزن 90 – کیلوگرم به روی تاتامی خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج