تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران مغلوب ژاپن شد.

به گزارش خبرگزاری موج  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه مغلوب ژاپن شد.

در این دیدار تیم ژاپن در ست اول با نتیجه 11- 25 پیروز میدان بود، بازی اما در ست دوم با نتیجه نزدیک 22- 25 به سود ژاپن ادامه یافت و در نهایت نمایندگان کشورمان در ست سوم با نتیجه 22- 25 تیم حریف را شکست دادند و بازی به ست چهارم کشیده شد و در این ست نیز تیم ژاپن به برتری دست یافت و در نهایت برنده این دیدار شد.

بر این اساس تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران روز شنبه برای کسب عنوان سوم به مصاف تیم قزاقستان خواهد رفت و دیدار فینال نیز بین تیم های چین و ژاپن برگزار خواهد شد.

نمایندگان کشورمان در مرحله گروهی مقابل تیم های مغولستان و قزاقستان به پیروزی دست یافتند و دیدار با تیم های چین و ژاپن را نیز واگذار کردند.

رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه از 6 تا 11 تیر با حضور تیم های چین، ایران، قزاقستان، عراق، ژاپن و سریلانکا در بخش مردان و تیم های چین، ایران، ژاپن، مغولستان و قزاقستان در بخش زنان در جریان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج