مهاجم پیشین تیم ملی آلمان که در حال پشت‌سر گذاشتن دوره کارآموزی‌اش در تیم ملی آلمان است، به کادرفنی یواخیم لو اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، میروسلا کلوزه که 137 بازی ملی در کارنامه‌اش دارد و در پایان فصل 16-2015 با پیراهن لاتزیوی ایتالیا اعلام بازنشستگی کرد، اکنون هفت ماه از حضورش در کادرفنی تیم ملی فوتبال آلمان به عنوان مربی کارآموز می‌گذرد و انتظار می‌رود بهترین گلزن تاریخ تیم ملی آلمان در جام جهانی 2018 عضو کادرفنی یواخیم لو باشد.

کلوزه که به همراه تیم ملی آلمان در مسابقات جام کنفدراسیون‌ها 2017 حضور دارد، گفت: بعد از جام کنفدراسیون‌ها قرار است در خصوص احتمال پیوستن من به کادرفنی مانشافت صحبت‌هایی کنیم و به نتیجه‌ای در این مورد برسیم. به هر حال آماده این کار هستم و از مربیگری واقعاً لذت می‌برم. کاملاً هم با شرایط جدید وفق پیدا کرده‌ام.

مهاجم پیشین ژرمن‌ها که در دوران بازیگری‌اش 71 گل ملی زده و در تیم ملی آلمان مسوول کار با مهاجمان است، در ادامه اظهار داشت: حضور در تیم ملی آلمان به عنوان مربی کارآموز  تجربه فوق‌العاده‌‌ای است. قطعاً در این حرفه به کارم ادامه خواهم داد. در مورد یواخیم لو هم باید بگویم که او دیدی عالی نسبت به بازیکنانش و بازی‌ها دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج