اکبر عباسى ملکى بیان کرد: این تیم متعلق به مردم است و براى آن درآمدى ثابت و پایدار ایجاد خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عضو جدید هیات مدیره استقلال اظهار کرد: بیش از ٣٧ سال است در بخش پولى و بانکى کار کرده ام و تجربه مدیریت و اداره فعالیت هاى کلان اقتصادى را داریم و در هر موقعیت مدیریتى که حضور داشتم تلاش کردم اثرگذار باشم.

او معتقد است بخش مهمى از بدهى هاى  انباشته استقلال در بخش مالیات هاست و بزودى تعیین و تکلیف خواهد شد. ملکی در ادامه گفت : مشاور آقای هاشمى‌طبا بوده ام و در سالهاى مسئولیتم در بانک کشاورزى بانى ایجاد کشتى و دو و میدانى براى روستاییان شدم و برخی از قهرمانان ملى ایران مانند علىرضا دبیر در آن زمان از شهر رى از همین رقابتها به دنیاى قهرمانى وارد شدند. کمیته ورزش بانک کشاورزى در سالهاى ٦٩ و ١٣٧٠ متشکل از پرویز سیروس پور ، محمدرضا طالقانى ، صدرالدین کاظمى و مرحوم حسین حصارى بود در دوومیدانى هم احد برنجى به مجموعه ما کمک مى کرد.

عباسى ملکى افزود: شصت و دو سال دارم و در سالهاى ورزشى خودم عمدتا دروازه بان بوده و در رشته هاى بسکتبال و دوومیدانى هم فعالیت در اندازه ورزش دانشجویى و دانش آموزى داشتم.

وی همچنین گفت: وزیر محترم و مجمع عمومى باشگاه، ترکیب بسیار کارآمد و با تجربه اى را براى هیات مدیره استقلال انتخاب کرده اند و ان‌شاءالله با حمایت هواداران، دوستداران و بزرگان این تیم و همینطور وزارت ورزش و جوانان، روزهاى موفق ترى پیش روى این باشگاه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج