اردوی مشترک تیم ملی و تیم دانشجویان تیراندازی با کمان در رشته کامپوند در نوشهر در برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور آمادگی تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان برای شرکت در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان، اردوی آمادگی مشترک تیم ملی و تیم دانشجویان تیراندازی با کمان در رشته کامپوند در دو بخش آقایان و بانوان از ۳۰ خرداد آغاز و  تا ۲۰تیر در نوشهر ادامه خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، هشت کماندار پسر ودختر از سوی کادر فنی به اردو دعوت شدند که تمرینات خود را زیر نظر مربیان پیگیری خواهند کرد.

در بخش دختران: افسانه شفیعی، فرشته قربانی، عالمه السادات هاشم پور و شیوا بختیاری.

در بخش پسران: امید طاهری، مجید قیدی، میلاد رشیدی و یاسر یاسر عمویی.

بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۸ مرداد تا ۸ شهریور ماه در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می‌شود.

بانوان بدمینتون‌باز به یونیورسیاد می‌روند

به منظور هماهنگی اعزام تیم بدمینتون دانشجویان به بیست و نهمین یونیورسیاد، رییس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با رییس فدراسیون بدمینتون دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که با حضور روسای دو فدراسیون، نایب رئیس بانوان فدراسیون دانشگاهی، نایب رئیس بانوان و رئیس کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد، هماهنگی‌های لازم برای نحوه انتخاب و اعزام دانشجویان دختر به یونیورسیاد دانشگاهی که در شهریورماه 96 در چین تایپه برگزار می‌شود، صورت گرفت.

دهخدا در این جلسه اعلام کرد که اعزام دختران برای اولین بار صورت می‌گیرد و امسال در نظر گرفته شده است که در قسمت دختران دو نفر به مسابقات دانشجویان اعزام شوند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج