مهاجم پرتغالی رئال مادرید به شکل جالبی به حواشی و مسائل جنجال‌برانگیز پاسخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، کریستیانو رونالدو در طول هشت سال حضورش در رئال مادرید گاهی اوقات با حواشی روبه‌رو بوده است. او در اغلب این مواقع با گلزنی پاسخ همه را داده است که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰: جریمه توسط ژوزه مورینیو

سرمربی پرتغالی در زمان حضورش در مادرید رونالدو را پس از شکست ۳ بر ۲ برابر رئال ساراگوسا جریمه کرد. تنها چند هفته بعد، مهاجم مادرید در کوپا دل‌ ری گل زیبا و تعیین‌کننده‌ای را با ضربه سر به ثمر رساند. بازیکن پرتغالی به بهترین شکل ممکن پاسخ سرمربی را داد و در چهار بازی آخرش در لالیگا ۱۱ گل به ثمر رساند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۱: غمگین هستم

رونالدو در ابتدای آن فصل از ناراحتی خود گفت و پس از دیدار برابر ختافه اظهار کرد: به خاطر مسئله‌ای غمگینم و باشگاه از آن مطلع است. به همین خاطر پس از گلزنی خوشحالی نمی‌کنم چون شاد نیستم. مردم می‌دانند چرا ناراحت هستم. غمگینم، احساس می‌کنم محبوب نیستم.

او در آن شب دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند. در بازی بعد با وجود این که در شب شکست تیمش برابر سویا نتوانست گلزنی کند در هشت دیدار بعد ۱۴ گل به ثمر رساند. دو گل را در نوکمپ وارد دروزاه بارسلونا کرد. آن دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

۸ آبان ۱۳۹۱: تمسخر سپ بلاتر

در روزهای پایانی اکتبر سال ۲۰۱۳ رییس فیفا علاقه‌مندی خود را به لیونل مسی نشان داد و رونالدو را مسخره کرد. بلاتر در یک مصاحبه تلویزیونی به شکل زشتی مهاجم پرتغالی را مسخره کرد. پس از این اتفاق رونالدو در پنج بازی پیاپی ۱۰ گل به ثمر رساند و در یکی از خوشحالی‌های پس از گلش به بلاتر اشاره کرد.

 ۱۴ آذر ۱۳۹۵: کسی که کاری انجام نداده، نمی‌ترسد

نخستین مساله مالیاتی رونالدو در اواخر سال ۲۰۱۶ توسط فوتبال لیکس آشکار شد. این سایت نوشت: ستاره رئال مادرید فرار مالیاتی داشته است. رونالدو پس از تساوی ۲  بر ۲ مادرید برابر دورتموند به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: فکر می‌کنید من نگرانم؟ کسی که کاری انجام نداده، نمی‌ترسد.

او پس از این جملات مادرید را رهبری کرد و توانست عنوان قهرمانی را در جام جهانی باشگاه‌ها به دست آورد. مهاجم پرتغالی در نیمه‌نهایی یک بار دروازه آمه‌ریکا را باز کرد و در فینال برابر کاشیما هت‌تریک کرد. رونالدو به بهترین شکل ممکن سال را به پایان رساند و به تعطیلات رفت.

۲۴ خرداد ۱۳۹۶: آرام هستم

زمانی که رونالدو در اردو تیم ملی پرتغال حضور داشت به فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی توسط دادستانی اسپانیا متهم شد. او تنها با جمله آرام هستم به این موضوع واکنش نشان داد و سپس در بازی نخست برابر مکزیک در جام کنفدراسیون‌ها یک پاس گل داد. همچنین عملکرد درخشانش باعث شد جایزه بهترین بازیکن را به خود اختصاص دهد. علاوه بر این در پیروزی تیمش برابر روسیه و نیوزلند این جایزه را کسب کرد. مهاجم پرتغالی تاکنون در این بازی‌ها دو گل به ثمر رسانده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج