رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن با ارسال نامه ای به مهدی تاج صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از  سایت فدراسیون فوتبال، «کوهزو تاشیما» رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن با ارسال نامه ای به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران صعود تیم ملی فوتبال کشورمان را به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت.

متن نامه به شرح زیر است:

«ازجانب فدراسیون فوتبال ژاپن بسیار خرسندم که از صمیم قلب صعود تیم ملی شما را به عنوان اولین تیم از آسیا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تبریک بگویم.

لطفا تبریکات اینجانب را به همکاران، مربیان و بازیکنان تیم برسانید. آنهایی که با تلاش سختشان کار شگفت انگیزی انجام دادند و قطعا این نتیجه  تلاشهای خستگی ناپذیر شما است.

همچنین فرصت را مغتنم شمرده و مراتب قدردانی فراوان خود را به جهت حمایتهایی که از تیم ملی ژاپن، هواداران و خبرنگاران ژاپنی در مسابقه انتخابی بین عراق و ژاپن در روز ۱۳ ژوئن در تهران انجام دادید، ابراز کنم. با حمایت مداوم شما در ماه های گذشته ما قادر به آماده سازی خوبی در همه زمینه ها برای این مسابقه مهم شدیم.

در پایان، برای من افتخاری بود که در مدت حضورم در تهران از دفتر شما بازدید کنم و تفاهم نامه همکاری خود را تجدید کنم. در ادامه ما تمایل داریم ارتباط دوستانه خود بین دو فدراسیون را از طریق تبادل برنامه ها در زمینه های مختلف تقویت کنیم.»

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج