رئیس فعلی باشگاه بارسلونا خودش را از تخلفاتی برای عقد قرارداد با ستاره برزیلی باشگاه سانتونس صورت گرفته است را منتسب به رئیس سابق این باشگاه دانست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مارکا، گزارشی 46 صفحه‌ای از سوی خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا به دادگاه ملی اسپانیا ارائه و در آن ادعا کرده است که او در ماجرای انتقال نیمار از سانتوس به بارسلونا در سال 2013 که با تخلفاتی همراه بود، هیچ نقشی نداشته است و به این ترتیب تمام تقصرها را گردن رئیس پیشین باشگاه یعنی ساندرو روسل انداخت.

بارتومئو منکر این موضوع شده است که در امضای قرارداد میان باشگاه بارسلونا و شرکتی که امور حقوقی مربوط به نیمار را برعهده دارد، نقشی ایفا کرده و این در حالیست که امضای او روی برگه‌های این قرارداد‌های دیده می‌شود.

رئیس آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا با وجود امضای برخی مدارک مشخص در پروسه انتقال ستاره سابق سانتوس به اسپانیا، گفته است که امضای او صرفاً عمل به یکسری پروتکل‌های داخلی باشگاه بوده است و روسل در رأس همه امور مربوط به عقد قرارداد با نیمار قرار داشته است.

بارتومئو برای اثبات اظهاراتش پنج شاهد را هم به دادگاه احضار کرده است که شامل آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی سابق باشگاه ، خاویر فائوس و آنتونی روسیچ، مدیران اجرایی سابق باشگاه، آندره کوری نماینده باشگاه بارسلونا در برزیل، و رائول ساندی، مدیر فوتبال بارسلونا می‌شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج