ملی‌پوش پرتغال پیش از آغاز اولین بازی جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه گفت که تمام امید پرتغال در این جام به مهاجم رئال مادرید است.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتبال پرتغال شب گذشته (چهارشنبه) وارد کازان شد و امروز اولین جلسه تمرینی خود را برگزار می‌کند. این تیم یکشنبه آینده در اولین بازی گروه A جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه به مصاف مکزیک می‌رود. روسیه و نیوزیلند دو تیم دیگر این گروه هستند.

در این میان برونو آلوز، بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال درباره جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه در جمع خبرنگاران گفت: ما تجربه حضور در جام جهانی و جام ملت‌های اروپا را داریم، اما تورنمنت جدیدی پیش‌روی ماست. در جام کنفدراسیون‌ها بهترین تیم‌های قاره‌ای حضور دارند و قهرمانانی هستند که به راحتی عقب نمی‌کشند.

بازیکن تیم ملی پرتغال ادامه داد: تمام تیم‌های حاضر در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه در سطح یکسانی هستند و نیاز است تا سماجت خود را در زمین نشان دهیم. پرتغال با اتکا به تجربه خود می‌تواند این جام را فتح کند.

برونو آلوز در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب تیم ملی پرتغال گفت: خیلی سخت است که بخواهم با کلمات اهمیت کریس را برای کشور پرتغال، تیم ملی و بازیکنان توصیف کنم. ما به او افتخار می‌کنیم. امیدوار هستیم باز هم رونالدو توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارد. تمام کیفیت جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه متکی به رونالدوست و همه در انتظار نمایش فوق‌العاده او هستند.

تیم ملی فوتبال پرتغال یکی از 8 تیم شرکت‌کننده در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه است که از روز 27 خرداد تا 11 تیر ماه سال جاری در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد. پرتغال در گروه A این رقابت‌ها با روسیه، نیوزیلند و مکزیک رقابت می‌کند. در گروه B نیز تیم‌های شیلی، کامرون، آلمان و استرالیا حضور دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج