کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید پاسخ سرمربی سابقش که درباره او اظهارنظری کنایه‌آمیز کرده بود را داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرخیو راموس ترجیح داده پیش از رفتن به تعطیلات تابستانی‌اش پاسخ اظهارنظر جنجالی اخیر ژوزه مورینیو را بدهد.

آقای خاص به تازگی مصاحبه‌ای انجام داده و در آن با اشاره به بحرانی بودن اوضاع اکثر تیم‌هایی تحت هدایتش در بدو ورود او به آنجا، سرخیو راموس را به عنوان بازیکن ناکام معرفی کرد و گفت که کاپیتان کهکشانی‌ها تا پیش از ورود او به سانتیاگو برنابئو، در حسرت بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. او به نوعی معتقد بود رئالی که پیش از ورود او وضعیتی بحرانی داشت، موفقیت‌های کنونی خود را مدیون این مرد 54 ساله است.

سرخیو راموس اما به شیوه‌ای محترمانه که البته بی‌کنایه هم نبود، پاسخ سرمربی پرتغالی سابقش را داد. راموس گفت: چیزی که مورینیو می‌گوید درست است. زمانی که او آمد ما روند صعود به مراحل یک چهارم نهایی را آغاز کردیم و حالا سه قهرمانی در لیگ قهرمانان داریم.من در دوران بازیگری‌ام از هر یک از سرمربیانی که داشتیم درس گرفتم، البته از بعضی از آنها بیشتر و از بعضی دیگر کمتر.

راموس در فصل آخر از دوره سه ساله حضور مورینیو در رئال مادرید، علیه او به خاطر ماجرای نیمکت‌نشین کردن ایکر کاسیاس و آشوبی که در رختکن به راه انداخت موضع گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج