مدافع تیم‌ ‌ملی اسپانیا رابطه‌اش را با جراد پیکه خوب توصیف کرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی اسپانیا یک‌شنبه در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقدونیه را ۲ بر یک شکست داد. سرخیو راموس پس از بازی گفت‌: رابطه‌ام با جرارد پیکه خیلی خوب است. دوستی خوبی میان ما است که در طول این سال‌ها بهتر شده است. این دوستی در زمین بیشتر دیده می‌شود.

مدافع تیم‌ ‌ملی اسپانیا درباره گل مقدونیه اظهار کرد: شاید من باید تلاش بیشتری در لحظه به ثمر رسیدن گل می‌کردم اما ریسک دریافت کارت زرد را داشتم. شاید به همین خاطر دروازه‌مان باز شد. این گل تلنگری برای ما بود و به همین خاطر تا پایان با تمرکز بازی کردیم. شرایط سختی داشتیم اما توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم چون مهم‌تر از همه چیز است.

ایتالیا حریف اصلی اسپانیا در راه صعود به جام جهانی است. راموس درباره این بازی گفت‌: بازی تعیین کننده‌ای خواهد بود. مطمئن هستم هواداران از ما در سانتیاگوبرنابئو حمایت خواهند کرد. باید به بهترین شکل ممکن برابر این تیم بازی کنیم. جام جهانی تنها یک گام با ما فاصله دارد.

مدافع اسپانیایی رئال مادرید درباره بهترین فصل خود گفت‌: شاید بهترین فصل دوران بازیگری‌ام بوده باشد چون برای نخستین بار توانستم قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را در یک فصل تجربه کنم.

ژوزه مورینیو چند روز پیش در مصاحبه‌ای گفته بود راموس در زمان حضورم در مادرید تنها توانسته بود یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند. بازیکن اسپانیایی در این رابطه اظهار کرد: او حقیقت را گفته است. از یک چهارم نهایی عبور نکردیم اما اکنون سه جام قهرمانی دارم. کسی که به توانایی‌های من شک دارد به افتخاراتم نگاه کند. شایستگی کسی را رد نمی‌کنم، از همه سرمربیانم چیزهایی یاد گرفتم از برخی بیشتر از بعضی کمتر.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج