مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در ارتباط با انتخاب زمین برای بازی پرسپولیس و الهلال عربستان در رقابت های جام باشگاه های آسیا ،گفت: در حال بررسی گزینه های متفاوت برای میزبانی هستیم.

پندار خمارلو در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج در ارتباط با انتخاب زمین میزبان برای بازی پرسپولیس با الهلال عربستان گفت: در حال حاضر بر روی گزینه های متفاوت در حال کار هستیم، از کشور های عربی و غیر عربی ، همسایه ها محاسن و ایرادات کشور های مختلف را در کنار هم می گذاریم و در نهایت بهترین گزینه برای میزبانی پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا را انتخاب خواهیم کرد.

وی در ارتباط با احتمال میزبانی ترکمنستان یا تاجیکستان گفت: این دو کشور هم از گزینه های احتمالی برای میزبانی هستند و در حال حاضر شانس برابری با سایر گزینه ها دارند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس احتمال میزبانی امارات را در حد صفر دانست و افزود: تجربه نشان داده امارات به ما زمین نمی دهد و همچنین گرمای هوای این کشور گزینه مناسبی برای ما نیست.

به گزارش موج با توجه به شرایط مسقط در مرحله نخست و حضور مناسب تماشاگران عربستانی در استادیوم و همچنین وضعیت نابسامان کشور های عربی با قطر به نظر می رسد کشورهای همسایه شمالی کشورمان میزبان پرسپولیس برای بازی با الهلال باشند.

سهمیه بزرگسالان پرسپولیس تکمیل شد و به دنبال بازیکن زیر 23 سال هستیم

خمارلو در ارتباط با وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: آخرین نقل و انتقالی که پرسپولیس انجام داد شایان مصلح بود و قطعا در بزرگسالان بازیکنی جذب نخواهد شد و اگر بخواهیم بازیکن دیگری جذب کنیم مطمئنا بازیکن زیر 23 سال است.

وی در ارتباط با گزینه های احتمالی برای جذب بازیکن زیر 23 سال اضافه کرد: گزینه خاصی در حال حاضر مدنظر پرسپولیس نیست، برای بازیکن زیر 23 سال تیم ها عجله ای ندارند و ما هم اندکی صبر می کنیم و با توجه به اینکه زمان بیشتری هم داریم بررسی های بیشتری انجام می دهیم و اگر بازیکن مناسبی بود برای عقد قرار داد با وی اقدام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج