تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال کشورمان با شکست برزیل به دومین پیروزی خود در رقابت های جهانی بسکتبال با ویلچر دست یافت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، نمایندگان کشورمان در چهارمین دیدار خود در مرحله ی گروهی، مقابل تیم برزیل به میدان رفتند و موفق شدند بانتیجه 47 بر 59 تیم حریف را مغلوب کرده و به دومین پیروزی خود دست پیدا کنند.

بسکتبالیست‌های کشورمان امروز ساعت 10 به وقت محلی تورنتو، مقابل تیم ایتالیا به میدان می روند تا با آخرین حریف خود در رقابت های مرحله گروهی روبرو شوند.

تیم ملی جوانان زیر 23 سال ایران تاکنون موفق به کسب دو برد مقابل استرالیا و برزیل شده و نتیجه را به تیم های ترکیه و کانادا واگذار کرده است.

تیم ایران با ترکیب امیررضا احمدی(ایلام)، مهدی ماندگار(هرمزگان)، علی کریمی کردآبادی(اصفهان)، مجتبی کمالی(فارس)، محمدحسن سیاری، همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه(مرکزی)، پیمان میزان، حسنعلی کعبی عمیر، سیدمهدی موسوی(تهران)، رضا عیوضی(قم) و با هدایت حسن پالار و به سرپرستی هادی رضایی در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند.

رقابت های جهانی کانادا در دو گروه 6 تیمی برگزار می شود و تیم ملی کشورمان در گروه یک با تیم های استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا رقابت های مرحله گروهی را انجام می دهد و در گروه دو نیز تیم های انگلیس، آلمان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی با هم در یک گروه قرار دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج