طلسم دعوت نشدن مهاجم تیم فوتبال اینتر به تیم ملی کشورش سرانجام شکست و او جای همتای یوونتوسی‌اش را در اردوی آلبی‌سلسته خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، مائورو ایکاردی مهاجم تیم فوتبال ظاهراً بعد از 4 سال دوری از تیم ملی آرژانتین، دوباره این فرصت را پیدا کرده است که پیراهن آلبی‌سلسته را به تن کند.

به گزارش نشریه ناسیون آرژانتینی، خورخه سامپائولی، سرمربی جدید تیم ملی ملی آرژانتین تصمیم گرفته است ایکاردی را در اردوی تیمش جانشین گونسالو ایگواین، مهاجم یوونتوس کند، کسی که در بازی دوستانه اخیر آلبی‌سلسته برابر تیم ملی برزیل در ملبورن استرالیا عملکرد ضعیفی داشت و در پایان نیمه اول تعویض شد.

با خروج ایگواین از اردوی تیم ملی آرژانتین برای آغاز تعطیلاتش، ایکاردی حالا فرصتی بی‌نظیر دارد تا در بازی دوستانه سه‌شنبه شب آلبی‌سلسته برابر سنگاپور به میدان برود. او اما در حال ریکاوری مصدومیتی عضلانی است و همین موضوع ممکن است شانسش را کم کند.

اولین و تنها بازی ایکاردی برای تیم ملی آرژانتین تا به امروز، ماه اکتبر سال 2013 زیر نظر آلخاندرو سابیا بود که تنها هفت دقیقه برابر اروگوئه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 در میدان حضور داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج