نشست ستاد اجرایی یونیورسیاد سال 2017 چین تایپه در دو بخش با حضور مسوولان اجرایی ستاد و روسای انجمن های ورزشی شرکت کننده در این رقابت‌ها برگزار شد.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، نشست ستاد اجرایی یونیورسیاد سال 2017 چین تایپه با هدف برنامه ریزی برای اردوها و برنامه های تدارکاتی پنج رشته تیراندازی باکمان، تکواندو، وزنه‌برداری، جودو و ووشو در محل این فدراسیون برگزار گردید.

در این نشست که با حضور مسوولان فدراسیون و روسای انجمن های این پنج رشته اعزامی برگزار شد حاضرین گزارشی را از اردوها و برنامه های تدارکاتی اجرا شده ارائه کردند. در ادامه نیز مربیان و سرپرستان برنامه‌های آتی را برای آماده سازی تیم هایشان تدارک دیده‌اند به سمع مسئولین فدراسیون رسانده و در این نشست با یکدیگر شور کردند.

همچنین دکتر دهخدا، رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی که چند هفته گذشته به منظور حضور در نشست ستاد اجرایی یونیورسیاد به چین تایپه سفر کرده بود گزارشی از وضعیت دهکده محل اسکان ورزشکاران و سالنهای محل برگزاری رقابت‌ها و شرایط کشور میزبان ارائه کرد.

همچنین در ادامه‌ جلسات ستاد اجرایی یونیورسیاد سال 2017 شاهد برگزاری نشست مسوولان ستاد اجرایی نیز بودیم. در این جلسه که با حضور رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دکتر پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، دکتر نصیرزاده، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، مقدم منش رئیس اداره تربیت بدنی وزارت بهداشت و بشیریان دبیر کل فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار گردید در خصوص روند آماده‌سازی تیم های شرکت کننده در این رقابت‌ها بحث و گفت‌وگو شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج