سرمربی پرتغالی منچستریونایتد به صحبت درباره حضورش در "منچستریونایتد بعد از فرگوسن" پرداخت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، ژوزه مورینیو بعد از جدایی از اینترمیلان، هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفت و در مدت حضور در این تیم مادریدی تغییر و تحولات زیادی در این باشگاه ایجاد کرد. او در مصاحبه‌ای عنوان کرد به بر عهده گرفتن هدایت تیم‌ها در شرایط بحرانی عادت دارد. همچنین به نظر می‌رسد او طعنه‌ای هم به سرخیو راموس زده باشد.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد درباره کار در تیم بزرگی همچون رئال مادرید، گفت‌: سرخیو راموس که چند روز پیش سومین قهرمانی خودش در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد، به یاد داشته باشید. وقتی من به رئال مادرید آمدم، او حتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم بازی نکرده بود. من دوست دارم هدایت تیم‌هایی را بر عهده بگیرم که با مشکل مواجه هستند و می‌خواهند که بهتر شوند، تیم‌هایی همچون اینتر میلان، منچستریونایتد و رئال مادرید. در منچستریونایتد نیز بعد از فرگوسن چنین شرایطی ایجاد شد و غیر از چند بازیکن با تجربه بقیه  تجربه قهرمانی و برنده شدن در بازی‌های بزرگ را نداشتند.

 سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در ادامه‌ صحبت‌های خود، گفت‌: شما به بازیکنان نمی‌توانید بگویید که چطور فوتبال بازی کنند، آن چه شما می‌توانید به آنها آموزش دهید این است که چطور فکر کنند. مهم‌ترین موضوع بحث ایده‌ها و تفکرات است چون جنبه‌های مختلفی از آن در بین بازیکنان وجود دارد.

منچستریونایتد و رئال مادرید کمتر از دو ماه دیگر باید در دیدار سوپر جام فوتبال اروپا در ورزشگاه فیلیپ دوم مقدونیه برابر هم به میدان بروند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج