الکساندر چرچسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه با اعلام معاون نخست‌وزیر این کشور تا جام‌جهانی ۲۰۱۸ در سمت خود باقی‌ خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری موج، تساوی شب گذشته (جمعه) تیم ملی فوتبال روسیه در بازی تدارکاتی با شیلی در ورزشگاه زسکا مسکو باعث شد تا رسانه‌های ورزشی این کشور دوباره روی برکناری احتمالی الکساندر چرچسوف از سمت سرمربیگری روس‌ها پیش از آغاز جام‌جهانی 2018 زوم کنند.

در این میان ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه که ریاست فدراسیون فوتبال این کشور را نیز بر عهده دارد پس از پایان بازی دوستانه روسیه و شیلی به خبرنگاران گفت: الکساندر چرچسوف حتی بدون توجه به نتایجی که در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه به دست خواهد آمد همچنان سرمربی تیم ملی می‌ماند.

موتکو ادامه: چه چیزی ما را تکان داد! سرمربی در حال فعالیت است و من هیچ پرسشی در این رابطه ندارم. او (چرچسوف) با جدیت همراه تیم ملی روسیه کار می‌کند. آب و هوا هم خوب است! و فکرمی‌کنم همه چیز عالی پیش می‌رود.

روسیه میزبان جام‌جهانی 2018 است و تا چند روز دیگر تیم ملی فوتبال این کشور در جام کنفدراسیون‌ها به میدان می‌رود. رقابت‌هایی که با حضور 8 تیم در در 2 گروه و در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد. با توجه به حمایت همه‌جانبه ویتالی موتکو از الکساندر چرچسوف به نظر می‌رسد رسانه‌های ورزشی روسیه که رضایت چندانی از عملکرد این مربی در تیم ملی فوتبال کشورشان ندارند باید تا پایان جام‌جهانی 2018 برای جدایی احتمالی چرچسوف صبر کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج