تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال کشورمان، در دومین دیدار مرحله گروهی خود برابر ترکیه به میدان رفت و مغلوب این تیم شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در این دیدار تیم ترکیه قهرمان قاره‌ی اروپا، با نتیجه 53 بر 71 توانست مقابل تیم ایران به برتری دست یابد.

پیش از این تیم ملی جوانان کشورمان مقابل تیم استرالیا به پیروزی دست یافته بود. سومین دیدار این تیم امروز ساعت 18 به وقت محلی تورنتو، برابر تیم میزبان کانادا، برگزار می‌شود.

تیم ایران با ترکیب امیررضا احمدی(ایلام)،مهدی ماندگار(هرمزگان)، علی کریمی کردآبادی(اصفهان)، مجتبی کمالی(فارس)، محمدحسن سیاری، همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه(مرکزی)، پیمان میزان، حسنعلی کعبی عمیر، سیدمهدی موسوی (تهران)، رضا عیوضی (قم) و با هدایت حسن پالار، سرمربی تیم ملی و به سرپرستی هادی رضایی، در این مسابقات حضور یافته است.

رقابت‌های جهانی کانادا در دو گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و تیم ملی کشورمان در گروه یک با تیم های استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا رقابت های مرحله‌ی گروهی را انجام می‌دهد و در گروه دو نیز تیم های انگلستان، آلمان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی با هم در یک گروه قرار دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج