مراسم تقدیر از هواداران فوتبال ملی با حضور مسئولان فدراسیون و پیشکسوتان به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حامی فدراسیون فوتبال قصد دارد هم‌زمان با میلاد فرخنده امام حسن مجتبی(ع)، در جشن باشگاه هواداران فوتبال ملی، با حضور پیشکسوتان فوتبال، حامیان مردمی تیم ملی و جمعی از هنرمندان برجسته کشور، جوایز نفیسی به ارزش تقریبی 6 میلیارد ریال، به اعضای باشگاه هواداران که همواره حامی تیم‌های ملی در مسیر سربلندی و افتخار بوده‌اند، اهدا کند.

دراین مراسم با انجام قرعه‌کشی میان حامیان تیم‌های ملی، برندگان 20 جایزه نفیس سامانه 9090 به ارزش تقریبی 7 میلیارد ریال شامل سفر به دور دنیا، سفر با کشتی کروز، خودروی برلیانس، خودروی ساندرو و 13 جایزه نقدی دیگر مشخص خواهد شد.

همچنین در این رویداد ضمن تجلیل از خانواده اولین اهداکنندگان عضو در جامعه فوتبال کشور (نائینی و باغ‌گلی)، جوایز برندگان فراخوان طراحی اتوبوس اختصاصی تیم ملی به نفرات برتر اهدا می‌گردد.

گفتنی است از کتاب «یک قرن فوتبال ملی» اثر مهدی حدادپور، که به‌همت باشگاه هواداران فوتبال ملی منتشر شده است نیز در این مراسم رونمایی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج