باشگاه روبین کازان روسیه رسما از توافق با سرمربی سابق روستوف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، باشگاه روبین کازان روسیه اعلام کرد که با قربان بردیف، سرمربی سابق خود و باشگاه روستوف به توافق کامل رسید تا هدایت این تیم را از فردا به عهده بگیرد.

رادیک شایموف، رئیس باشگاه روبین کازان گفت: خوشحالم که موفق شدیم قربان بردیف و کادر فنی همراهش را راضی کنیم تا به روبین کازان برگردند. بدون شک در آینده تلاش خواهیم کرد تا به دنبال قهرمانی در روسیه و کسب موفقیت در اروپا باشیم. رستم شایخوف، مدیر باشگاه روستوف نیز قرارداد بردیف با این باشگاه را بلند مدت بیان کرد.

بردیف از سال‌های 2001 تا 2013 هدایت روبین کازان را برعهده داشت و موفق شد در طول این سال‌ها دو بار قهرمانی لیگ روسیه، دو قهرمانی در سوپر کاپ و یک قهرمانی در کاپ روسیه را به ارمغان بیاورد. او از سال 2013 به روستوف رفت و موفق شد این تیم را نایب قهرمان لیگ روسیه کند و در لیگ قهرمانان اروپا حاضر شود.

سردار آزمون، مهاجم ملی‌پوش کشورمان آغاز درخشش خود را با بردیف در روبین کازان آغاز کرد و با انتقال بردیف به روستوف آزمون نیز به روستوف رفت. اکنون با بازگشت بردیف به روبین کازان باید منتظر ماند که این جابه جایی دوباره باعث انتقال آزمون می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج