مدافع تیم ملی فوتبال گفت: کمپ اتریش برای آماده‌سازی تیم بسیار مطلوب بود و با انجام یک مسابقه مهم دوستانه به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، رامین رضاییان درباره شرایط تیم ملی فوتبال اظهار کرد: اردوهای تدارکاتی دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و برای بازیکنان باتجربه و جوانتر تجربه مفیدی بود و این فرصت باعث شد تا نفرات توسط کادر فنی ارزیابی و توانایی هایشان و تاکتیک پذیری ملی پوشان مشخص شود.

وی ادامه داد: در این اردو پیروزی خوبی مقابل مونته نگرو داشتیم و این موفقیت با تیم خوبی متشکل از بازیکنان داخلی و نفراتی که در باشگاه‌های اروپایی بازی می‌کنند، به دست آمد. در واقع با این آماده‌سازی در کمپ اتریش و دیدار تدارکاتی که برگزار کردیم، تیم از اعتماد به نفس بیشتر و هماهنگی بالاتری برخوردار شد و با این شرایط با قدرت مقابل چالش پیش رو گام خواهیم برداشت.

رضاییان در ادامه افزود: ما می‌دانیم که جام جهانی بسیار نزدیک است و این اردوها برای ما بسیار حیاتی است چرا که همیشه بهترین تیم‌ها در جام جهانی حضور خواهند داشت.

وی درباره تیم ازبکستان گفت: در ورزشگاه آزادی از حمایت هواداران برخورداریم و این فرصت را به سادگی از دست نخواهیم داد. ما کار خودمان را مقابل ازبکستان انجام خواهیم داد و در این مورد هرگز کوتاهی نکردیم.

رضاییان ادامه داد: حدود سه ماه است که با تیم ملی تمرین می‌کنم و این افتخار بزرگی است در کنار کارلوس کی‌روش که معلم بزرگی است کار می‌کنم. شرایط سختی در فصل گذشته داشتم اما اکنون این فرصت را به سادگی از دست نخواهم داد و تمام تمرکز خود را روی موفقیت تیم ملی گذاشته‌ام و هر زمان که سرمربی تیم ملی صلاح بداند برای کمک به تیم آماده هستم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج