سازمان لیگ دوچرخه سواری قهرمانان مرحله اول لیگ برتر پیست باشگاه های کشور را در حالی معرفی کرد که تیم پیشگامان درصدر جدول قهرمانی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، مرحله اول از رقابتهای لیگ برتر دوچرخه سواری پیست کشورمان طی سه شب در محل پیست این رشته در استادیوم آزادی تهران برگزار شد که در نهایت تیم پیشگامان کویر یزد با اقتدار در رده اول جدول رده بندی قرار گرفت.

در این رقابتها که در مواد مختلف داخل پیست برگزار شد بیش از 50 رکازن در قالب هشت تیم مس کرمان، پیشگامان کویر یزد، امیدنیا مشهد، سپاهان اصفهان، هیئت زنجان، شهرداری تبریز، شهرداری اراک و هئیت بروجرد به رقابت پرداختند.

از نکات قابل توجه این رقابتها حضور سرمربیان و مربیان تیم های ملی برای ارزیابی رکابزنان بود. از آن سو مهدی سهرابی رکابزن اهل زنجان که سال گذشت موفق به حضور در بازیهای المپیک ریو در بخش جاده ای نشده بوده بعد از هفت سال دوری از مواد داخل پیست دوچرخه سواری مجددا به این رشته بازگشت. وی پس از سالهای دوری در دوچرخه سواری پیست در ماده اسکرچ اولین مرحله لیگ برتر قهرمان شد. همین طور محمود رسولی دیگر ملی پوش اسبق تیم ملی نیز بعد از سالها دوری دوباره به دوچرخه سواری بازگشت.

قهرمانان در مواد مختلف به این شرح هستند:

کایرین: ۱- احسان خادمی از پیشگامان کویر یزد، ۲- رضا جبرائیلی از پیشگامان کویر یزد، ۳- حسنعلی ورپشتی از مس کرمان

دورامتیازی: ۱- حمید بهنام آرین از پیشگامان کویر یزد، ۲- محمد رجبلو از پیشگامان کویر یزد، ۳- علی خادمی از مس کرمان

تعقیبی تیمی: ۱- تیم پیشگامان کویر یزد، ۲- تیم سپاهان اصفهان، ۳- تیم هیئت بروجرد

اسپرینت: ۱- علی علی عسکری از تیم مس کرمان، احسان خادمی از تیم پیشگامان کویر یزد، ۳- حسنعلی ورپشتی از تیم مس کرمان

اسکرچ: ۱-مهدی سهرابی از تیم هیئت زنجان، ۲- محمد رجبلو از تیم پیشگامان کویر یزد، ۳- کمال راضی از تیم امیدنیا مشهد

تعقیبی انفرادی(چهار کیلومتر تعقیبی): ۱- محمداسماعیل چایچی از تیم شهرداری تبریز، ۲- حسین ناطقی از تیم سپاهان اصفهان ، ۳- شهاب جدیدالاسلامی از تیم سپاهان اصفهان

یک کیلومتر تایم تریل: ۱- احسان خادمی ازتیم پیشگامان کویر یزد، ۲- سیاوش صفی نیا از تیم هیئت زنجان، ۳- علی علی عسکری از تیم مس کرمان

تیم اسپرینت: ۱- پیشگامان کویر یزد مقام اول، ۲- سپاهان اصفهان مقام دوم، ۳- مس کرمان مقام سوم

مدیسون: ۱- پیشگامان کویر یزد مقام اول، ۲- سپاهان اصفهان مقام دوم ، ۳- هیئت بروجرد مقام سوم

اومینیوم: ۱- محمد گنج خانلو از پیشگامان کویر یزد مقام اول، ۲- مهدی آرمون از سپاهان اصفهان مقام دوم، ۳- سجاد جعفرنسب از شهرداری اراک مقام سوم

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج