ستاره گرانقیمت منچستریوناتید فصل اول حضور خود در این تیم را پیچیده عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از اکسپرس، پل پوگبا ستاره گرانقیمت یوونتوس فصل گذشته با جدایی از این تیم راهی منچستریونایتد شد ولی انتظاراتی زیادی که از این بازیکن بود برآورده نشد. او نتوانست بازی‌های خوبی که در یوونتوس و تیم ملی فرانسه داشت را در یونایتد تکرار کند.

پل پوگبا در 51 بازی در این فصل برای منچستریونایتد موفق شد 9 گل به ثمر برساند و 3 قهرمانی را با این تیم در فصل اول حضور خود تجربه کند.

پل پوگبا درباره اولین فصل خود در منچستریونایتد گفت: فصل اول حضورم در یونایتد خوب بود ولی در عین خوب بودن پیچیده بود. من بعد از رقابت‌های یورو به تیم یونایتد اضافه شدم و در واقع استراحت و تعطیلی نداشتم. خیلی زود خودم را باید با فوتبال انگلیس وفق می‌دادم و همین باعث شد کارم در تیم سخت شود. فکر می‌کنم در سال دوم شرایط خیلی برای من بهتر باشد و بتوانم بازیهای خوب و موثری در ترکیب تیمم داشته باشم. شما اگر دقت کرده باشید هر چه از فصل سپری شد من بازیهای بهتری ارائه دادم و این اواخر از سطح بازی خودم خیلی راضی بودم. باید خیلی تلاش کنم و تمرین کنم تا بتوانم شرایط خیلی خوبی در تیم داشته باشم.

او ادامه داد: مورینیو امسال خیلی به یونایتد و من کمک کرد و اگر او نبود ما نمی‌توانستیم موفقیت‌های این فصل را داشته باشیم. هر چند نتایج در لیگ به خوبی برای ما نبود ولی به اهدافی که در این فصل داشتیم رسیدیم و امیدوارم در فصل جدید نیز بتوانیم بهتر از فصل نخست باشیم.

تیم ملی فرانسه باید امشب (جمعه) در انتخابی جام جهانی برابر سوئد به میدان برود و در ادامه در دیداری دوستانه برابر تیم ملی انگلیس دیدار خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج