هیات ووشو استان مازندران با صدور بیانیه ای به اقدامات تروریستی که مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) را هدف قرار داد، واکنش نشان داد و آن را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج،در بیانیه هیات ووشو استان مازندران آمده است:حوادث تروریستی چهارشنبه خونین تهران در ماه مبارک رمضان که به شهادت تعدادی از هموطنان مظلوم ما منجر شد، مولود نامیمون تفکرات افراطی و انحرافی است که محکوم به شکست و نابودی است.

بار دیگر حقانیت نظام اسلامی و گفتمان انقلاب در مبارزه بی امان با گروهک های تروریستی را به اثبات رسانید و گام های استوار امت اسلامی را در تداوم راه مقاومت و مبارزه با تروریسم مصمم تر کرد.

به فرموده رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی ) که بیان کردند: این را همه بدانند؛ این‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ ملت ایران و مسئولین کشور اثری بگذارند. البته خود این حوادث نشان داد که اگر چنانچه جمهوری اسلامی در آن نقطه‌ای که مرکز اصلی این فتنه‌هاست ایستادگی نمی‌کرد، ما تا حالا گرفتاری‌های زیادی از این ناحیه در داخل کشور داشتیم. ان‌شاءالله کلک این‌ها کنده خواهد شد.

هیات ووشو استان مازندران شهادت تعدادی از هموطنان عزیز و فرزندان غیور این مرزو بوم را که درحین انجام وظیفه و پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی  و در مقابله با تروریست های   کوردل  به درجه رفیع شهادت رسیدند را  به امام زمان (عج)  ،  رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی ) و ملت بزرگوار ایران اسلامی  به  ویژه خانواده  این عزیزان تسلیت و تبریک  عرض نموده و از درگاه خداوند متعال  برای شهدای این حادثه تروریستی ، علوّ درجات و برای بازماندگان آنها صبر جزیل و  طلب عافیت و سلامت برای مجروحان این حادثه تروریستی مسئلت دارد.

روابط عمومی هیات ووشو استان مازندران

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج