در اولین روز از رقابت‌های جهانی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال، نمایندگان کشورمان مقابل تیم استرالیا به میدان رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، در اولین روز از رقابت‌های جهانی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال، نمایندگان کشورمان مقابل تیم استرالیا به میدان رفتند و اولین برد تیم ملی در رقابت های مرحله ی گروهی را رقم زدند.

ملی پوشان جوان ایرانی با نتیجه قاطع 72 بر 68، تیم استرالیا را شکست دادند و با کسب این نتیجه، فردا در دومین روز از رقابت های جهانی، مقابل تیم ترکیه به میدان می روند.

محمد حسن سیاری،بازیکن شماره 13 و کاپیتان تیم ایران، نیزاز سوی کمیته ی فنی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار معرفی شد.

تیم ایران با ترکیب امیررضا احمدی(ایلام)، مهدی ماندگار(هرمزگان)، علی کریمی کردآبادی(اصفهان)، مجتبی کمالی(فارس)، محمدحسن سیاری، همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه(مرکزی)، پیمان میزان، حسنعلی کعبی عمیر، سیدمهدی موسوی(تهران)، رضا عیوضی(قم) و با هدایت حسن پالار، سرمربی تیم ملی، در این مسابقات حضور یافته است.

رقابت های جهانی کانادا در دو گروه 6 تیمی برگزار می شود و تیم ملی کشورمان در گروه یک با تیم های استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا رقابت های مرحله ی گروهی را انجام می دهد و در گروه دو نیز تیم های انگلستان، آلمان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی با هم در یک گروه قرار دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج